به گزارش افکارنیوز به نقل از تابناک، حدود دو ماه پیش از سوی وزارت ورزش با ما تماس گرفتند و به این وزارتخانه دعوت شدیم، ما هم پس از ساعتی دعوت آنها را پذیرفتیم ، البته به ما گفته شده بود با وزیر ورزش جلسه داریم که ما هم به همین دلیل دعوت آنها را رد نکردیم ... روز موعود در زمان مقرر در وزارت ورزش حضور یافتم و به همراه چند تن از دبیرسرویس ورزشی سایتهای معتبر به موقع در محل قرار حاضر شدیم ...

بعد از چندی سرگردانی به اطاق مدیر روابط عمومی رفتیم، و در جلسه نه چندان خصوصی! در حالی که چند مهمان دیگر در همان مکان حضور داشتند به بحثو تبادل نظر پرداختیم، خلاصه کلام این که جمع بندی این نشست تعامل یکطرفه؟ ببخشید دو طرفه بود!.. هر چند اینجانب یادآوری کردم که سایت تابناک سایت انتقادی است و..

البته بنده و سایر دوستان یادآوری کردیم که قرارمان ملاقات با وزیر ورزش آقای عباسی بود که در پاسخ گفته شد حتما قبل از پایان سال این ملاقات صورت می گیرد، هر چند با بنده کسی از این وزارتخانه تماس نگرفت، با دیگران خدا داند…شاید هم منظورشان آخر سال ۹۱ بود!

قریب یک ماه گذشت که ما تصمیم گرفتیم بخاطر این که حسن نیت خود را نشان بدهیم برای ایام نوروز گفتگویی با نفر اول ورزش کشور یعنی آقای عباسی داشته باشیم..

به همین جهت با آقای(آ) که ما را به جلسه قبلی دعوت کرده بود تماس گرفتم که متاسفانه چندین بار موفق به تماس نشدم، پس از چندی به بنده گفته آقای؟ همه کاره وزیر است با ایشان تماس گرفتم ولی ایشان فرمودند با مدیر دفتر وزیر تماس بگیرم …بالاخره پس از چند بار زنگ زدن آقای(آ) گوشی را برداشت! از وی شماره مدیر روابط عمومی یعنی آقای انصاری فرد را خواستم ولی ایشان به گفته خودشان شماره وی را نداشتند!؟ البته ایشان احتیاجی به شماره وی ندارند چون اطاق آقای انصاری فردرو بروی اطاق ایشان است و روزی چندین بار ایشان را می بینند!؟

البته ایشان لطف کردند شماره داخلی مدیر دفتر وزیر را دادند! ما هم قبل از عید یاد فیلمهای نوروزی افتادیم به شماره داخلی مدیر دفتر وزیرهم زنگ زدیم، آقایی گوشی را برداشت و پس از چندین سین و جین فرمود: دکتر تشریف ندارند؟! عرض کردم من با دکتر عباسی کار دارم ایشان فرمودند: منظورشان از دکتر مدیر دفتر وزیراست؟ پیش خودم گفتم چرا بعضی ها حرف از مدارک تقلبی می زنند بابا تا دلت بخواد دکتر داریم!؟
القصه حتی اس ام اس به آقای عباسی هم فایده ای نداشت و…

به هر حال ما حسن نیت خود را نشان دادیم ولی…در واقع خواستم به آقای عباسی واقعیتهای وقایع پشت ورزش فوتبال و سایر ورزش ها را بازگو کنیم که نخواستند و یا نشد،

راستی آقای وزیر شما می دانید چرا آقای؟ چندین سال متوالی در فدراسیون فوتبال حضور ثابت دارند و بعضی ها او را بیشتر از کفاشیان دوست دارند؟!

در جای دیگر ۷۰ میلیون تومان …!! چی شد؟ در ورزش؟ چه می گذرد؟ آیا شما می دانید چگونه میتوان مقابل مافیای ورزش ایستاد …بابا اصلا به ما چه مربوط شاید حسودیم!…بی خیال …خواستم این چنین مطالب را خدمت شما عرض کنیم ولی…

خوب معلومه وقتی جناب وزیر این چیزها را نداند، و پست های کلیدی در اختیار مدیران تعاونی! قرار گیرد و مدیران ورزشی از صحنه کنار بروند و مدیران غیر ورزشی برای این که در مقابل کارمندانشان چیزی برای گفتن ندارند دست به انقال آنان می زنند…آقای کفاشیان به رغم تذکر کتبی سازمان بازرسی و همکاری…دوباره رئیس می شود تا همه مسئولان و اهالی ورزش ناخواسته به خاطر ندانم کاری آقایان در خوف و رجا باشند …و برای عدم محرومیت از سوی فیفا همه دنبال چاره باشند تا راهی برای بقا کفاشیان یکی از ناموفق ترین رئیس فدراسیون تاریخ پیدا کنند …راستی رئیس مجمع فدراسیون چه کسی است؟

جهت اطلاع آقایان بنده ۳۲ سال خبرنگار ورزشی هستم…

شکر خدا صاحبان واقعی ورزش از دوستان نزدیک ما هستند و همیشه با کوچکترین تماسی در بدترین شرایط با بنده درد دل می کنند، فعلا چرخ روزگار این بزرگان و مربیان سالم را خانه نشین کرده است، حسن حبیبی، پرویز ابوطالب، حسن روشن، همایون بهزادی، داریوش مصطفوی، علی دایی، فرامرزظلی، محمد مایلی کهن، جعفر کاشانی، محمد بنا، آرش میراسماعیلی، عبدالله موحد، احمد عابدزاده و بسیاری دیگر از این بزرگان ورزش که به حق صاحبان اصلی ورزش می باشند با ما در تماسند و همواره از تجربه این بزرگان بهره می بریم و افتخار هم می کنیم البته مرحوم ناصر حجازی اسطوره فراموش نشدنی فوتبال هم از دوستان نزدیک ما بودند که متاسفانه به رحمت خدا رفت.

حکایت ما، حکایت زندگانی است حکایت پرنیان حقیقت و زیبایی
و حکایت ما وصف الحال مشتاقی است از ذکر علی مدد گرفتیم تا ان چیز که می شود بگیریم
بدان امید که مارا قابل بداند وازمابپذیرد قسم به فاطمه اش غیر یا علی مددی
نگفته ایم و نگوئیم، این حکایت ماست همه مال یه خونه ایم