به گزارش افکارنیوز،

شیوع ویروس کرونا ورزش ایران را نیز تحت تاثیر قرارداده و تمام بازی های این هفته بدون تماشاگر برگزار شده و همچنین تمامی مسابقات از تاریخ ۵ اسفند به مدت ۱۰ روز لغو شدند. با این وجود باشگاه سپاهان کماکان نسبت به رای نهایی سازمان لیگ برای برگزاری بازی بدون تماشاگر معترض است.

اخبار ورزشی- آن ها معتقدند یا بازی برگزار نشود و یا با حضور تماشاگران این تیم باشد اما با توجه به اینکه بازی های تهران و مشهد هم بدون تماشاگر است هنوز مجوز حضور هواداران در بازی امروز سپاهان و پرسپولیس صادر نشده است.

هواداران سپاهان در حالی که ساعتی به آغاز این بازی مانده مقابل هتل کوثر محل اقامت تیمشان تجمع کرده و قصدشان این است که اجازه ندهند تیمشان برای بازی به ورزشگاه برود. آن ها معتقدند این بازی باید با تماشاگر باشد. ده ها سپاهانی که مقابل هتل تجمع کرده اند البته شعارهای حمایتی در وصف تیمشان سر می دهند.

بازی تیم های سپاهان و  پرسپولیس  علاوه بر حساسیت های تاریخی از نظر امتیازی و شرایط جدول مهمترین مسابقه این فصل به حساب می آید. با این وجود شیوع ویروس کرونا یک اتفاق خطرناک است و تصمیم گیرندگان همان کاری را کرده اند که در بسیاری از کشورهای جهان به خاطر پیشگیری از این بیماری ترسناک انجام شده است. هواداران سپاهان اما با وجود اینکه حضور در تجمعات در حال حاضر یک کار ریسکی محسوب می شود به خیابان آمده و خواهان بازی با تماشاگر هستند.

 

تجمع هواداران  عصبانی سپاهان قبل از بازی با پرسپولیس