به گزارش افکارنیوز،

مهدی فنونی‌زاده با اشاره به شکست آبی‌پوشان در مقابل گل‌گهر و تغییرات مدیریتی در استقلال اظهار داشت: شاید لیگ برتر را از دست داده باشیم ولی با همدلی می‌توانیم قهرمانی جام حذفی را به دست بیاوریم و البته این تیم نشان داد می‌تواند این فصل ستاره سوم را در آسیا بگیرد فقط باید از این به بعد همه پشت باشگاه و کادر فنی و بازیکنان باشیم.

اخبار ورزشی - وی ضمن انتقاد از رفتار برخی مدیران این باشگاه که شب قبل از بازی با گل‌گهر برای تیم حاشیه درست کردند اظهار داشت: آقای موسوی مبلغی پول به استقلال قرض داده بود ولی جوری وانمود می‌کرد که انگار همه دارایی‌اش را خرج باشگاه می‌کند. متاسفانه او آنقدر سر هوادار و کادرفنی و بازیکنان منت می‌گذاشت که همه دعا می‌کردند زودتر از استقلال برود که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: این شخص تا پریشب می‌گفت وزیر بیشترین کمک را به استقلال کرده ولی حالا که دیده در باشگاه جایی ندارد می‌گوید وزیر پرسپولیسی است، ما بالاخره نفهمیدیم وزیر خوب است یا نه؟ این تغییر مواضع نشان می‌دهد موسوی تعادل ندارد و نمی‌شود روی حرف‌هایش حساب کرد. من فقط می‌گویم این افرادی که در رفتارشان ثبات ندارند همان بهتر که در ورزش حضور نداشته باشند.