به گزارش افکارنیوز،

مهدی ترابی در ارتباط با پیروزی تیم فوتبال  پرسپولیس  مقابل شهرخودرو در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر، اظهار داشت: ما از همان ابتدا بازی را با تمرکز بالا شروع کردیم و توانستیم دیدار را خوب آغاز کنیم. خدا را شکر که توانستیم ۳ گل بزنیم و اختلافمان در صدر جدول را با رقبا بیشتر کنیم. ما به قهرمانی زودهنگام فکر نمی‌کنیم و همه تمرکزمان روی این است که بتوانیم چهارمین قهرمانی پی‌درپی را به دست آوریم.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص نگرانی‌ها در ارتباط با شیوع ویروس کرونا ، تصریح کرد: از زمانی که سوت بازی با شهرخودرو زده شد، ما کرونا را فراموش کردیم و در طول بازی حتی ثانیه‌ای هم به کرونا فکر نکردیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون پست تخصصی‌اش در تیم یحیی گل‌محمدی، افزود: برای من اصلا مهم نیست در چه پستی بازی کنم و هرجا گل‌محمدی بگوید بازی می‌کنم.

مهدی ترابی در مورد اینکه آیا امید دارد دوباره به تیم ملی دعوت شود یا خیر، گفت: هر بازیکنی دوست دارد به تیم ملی دعوت شود و من هم همین امید را دارم، اما فعلا همه تمرکزم روی پرسپولیس است. هر وقت به تیم ملی دعوت شدم همه تمرکزم را روی تیم ملی می‌گذارم.

وی در پایان درباره شروع ضعیف تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد: تاکنون ۲ بازی بیشتر در لیگ قهرمانان آسیا انجام نداده‌ایم و قطعا در بازی بعد، التعاون را شکست می‌دهیم. در دور برگشت که دیدار‌ها در خانه ما برگزار می‌شود، نتایج بهتری کسب می‌کنیم.