به گزارش افکارنیوز،

یکی از معضلات سالهای اخیر استقلال در اختیار نداشتن یک زمین تمرین مناسب به خصوص در نیمه‌های دوم سال است. آبی پوشان دیدار هفته بیست و یکم خود را در حالی در سیرجان انجام دادند که پیش از آن به دلیل نداشتن زمین مناسب، تمرینات مهمی را قبل از بازی از دست داده بودند.

اخبار ورزشیعلی فتح الله زاده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در گفتگو با یکی از برنامه‌های تلویزیونی راهکار خود را برای حل این بحران ارائه داد. فتح الله زاده که پیش از این هم سابقه ساخت کمپ ناصر حجازی را برای استقلال دارد، در این گفتگو اظهار داشت دو راهکار برای حل این معضل دارد.

وی بیان داشت: اولین راهکارم طرح مشارکت با یک پیمانکار به منظور تکمیل پروژه کمپ حجازی با ساخت هتل و زمین تمرین دیگری در آن کمپ است.

فتح الله زاده در ادامه افزود: راهکار دیگر این است که در صورت موافقت وزیر ورزش و با همکاری شهرداری تهران، کمپ را با زمینی در منطقه ۲۲ تعویض کرده و در آن منطقه یک ورزشگاه ۳۵ هزار نفری و اختصاصی برای استقلال بسازیم.

مدیرعامل آبی پوشان در ادامه تصریح کرد: با یک شرکت ترکیه‌ای رایزنی کردم و آنها مدعی شده‌اند این ورزشگاه را می‌توانند در مدت ۱۰ ماه ساخته و به باشگاه تحویل دهند.