به گزارش افکارنیوز،

باشگاه پرسپولیس در فیفا پرونده های مالی سنگینی دارد که یکی یکی از راه می رسند و این طور که شواهد و قرائن نشان می دهد دست مسولان این باشگاه برای رسیدگی به این پرونده های خالی تر از همیشه هست.

اخبار ورزشی- قراردادهای کلان و بی حساب و کتابی که در باشگاه پرسپولیس با افراد خارجی بسته شده و برای پرداخت این پول ها نه تنها مدیریتی نشده بلکه بی توجهی ها هم شده، سبب شده تا این افراد برای گرفتن حق قانونی خود دست به دامن فیفا شوند و مثل همیشه باشگاه ایرانی در این پرونده ها دفاعی جانانه ای که بتواند آنها را پیروز کند، ندارد.

شکایت بودیمیر از باشگاه پرسپولیس نمونه ای از همین قراردادهاست. باشگاه پرسپولیس در حالی محکوم به پرداخت ۴۷۵ هزار یورو بعلاوه سود ۵ درصدی شده است که شکایت کالدرون از این باشگاه و همچنین پیش تر شکایت برانکو از سرخپوشان هم در پیش است. 

پیگیری های خبرنگار فارس از این باشگاه گواه این است که فعلا دست باشگاه پرسپولیس خالی تر از آن است که بتواند این هزینه های سنگین مالی را تقبل کند. این در حالیست که اگر باشگاه پرسپولیس بابت حکم بودیمیر ظرف 45 روز آینده اقدام نکند جرایم سنگینی در انتظار این باشگاه است.در صورتی که بدهی در مهلت تعیین شده پرداخت نشود پرسپولیس از جذب بازیکن داخلی و خارجی در سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم می شود.

در کنار این حکم سنگین به زودی حکم کالدرون و برانکو هم در راه است و باشگاه پرسپولیس با توجه به قراردادهای این نفرات دفاع چندانی برای خود ندارد.