به گزارش افکارنیوز،

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتشار نامه ای مدعی شد که 10 مدیرعامل باشگاه های فوتبال که اعضای مجمع عمومی فدراسیون هستند خواستار تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال هستند.

اخبار ورزشی - در زیر نامه منتشر شده به امضای آذری نام علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه نفت آبادان، منوچهر نیک نفر مدیرعامل سپاهان، میرمعصوم سهرابی  مدیرعامل تراکتور، محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان، حسن آذر نیا مدیرعامل ماشین سازی، جواد هندیزی مدیرعامل آرمان گهر سیرجان، محمد جواهری مدیرعامل گل گهر سیرجان ، رضا جنتی مدیرعامل گیتی پسند و علی امیری مدیرعامل نساجی دیده می شود.

این در حالی است که برخی از این مدیران عامل مدعی هستند آنها به هیچ عنوان قصد تغییر اساسنامه را به صورت سرخود ندارند و همان اقدام های مسئولان فدراسیون فوتبال در این راستا را کافی می دانند.

علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتشار این نامه اظهار داشت: من پیگیر تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال نیستم و همان اقدام های مسئولان فدراسیون فوتبال در این زمینه را کافی می دانم و نیازی نیست که من بخواهم کاری در این مورد انجام بدهم.