به گزارش افکارنیوز،

محمد نصرتی در ارتباط با اظهارنظر‌هایی که از سوی برخی افراد و باشگاه‌ها در خصوص مهندسی نتایج به سود  پرسپولیس  می‌شود، اظهار داشت: پرسپولیس در آستانه کسب چهارمین قهرمانی پیاپی است و این موضوع به رقیبانش فشار آورده است. حریفان پرسپولیس سعی می‌کنند با حرف‌هایی مثل اینکه نتایج مهندسی شده است، ناکامی‌های خود را توجیه کنند.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص جنگ روانی ایجاد شده علیه پرسپولیس، تصریح کرد: به رقیبان پرسپولیس پیشنهاد می‌کنم به جای ایجاد حاشیه، روی کار خود تمرکز کنند تا نتایج بهتری بگیرند. پرسپولیس خوب نتیجه می‌گیرد، چون تیم یحیی گل‌محمدی پرمهره‌ترین تیم یک دهه اخیر است و دست او در تمامی خطوط باز است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون سطح بازیکنان روی نیمکت این تیم، افزود: نیمکت پرسپولیس هم پر است و در همه خطوط به هر بازیکنی که نگاه کنید، جایگزین دارد.

نصرتی در پایان در مورد کیفیت خطوط مختلف پرسپولیس در زمین، خاطرنشان کرد: از درون دروازه تا خط حمله، روی نیمکت بازیکنانی هم‌سطح بازیکنان ترکیب اصلی حضور دارند. علیرضا بیرانوند نباشد رادوشویچ هست، شجاع خلیل‌زاده نباشد محمدحسین کنعانی‌زادگان هست، محمد انصاری حضور نداشته باشد محمد نادری جای او را پر می‌کند و اگر علی علیپور نتواند بازی کند، اوساگونا در خط حمله به میدان می‌رود.