به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال بارسلونا در حالی شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لالیگا اسپانیا با نتیجه یک بر صفر در نوکمپ بر رئال سوسیه‌داد غلبه کرد و صدر جدول رده‌بندی لالیگا را موقتاً از رئال مادرید پس گرفت که فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا آماری مثبت از خود برجای گذاشت و در کنارش یک آمار بد هم به ثبت رساند.

اخبار ورزشی- لیونل مسی با گلی که در دقیقه ۸۱ از روی نقطه پنالتی برای بارسلونا به ثمر رساند، شمار گل‌های زده باشگاهی خود را در ۴۷۴ بازی به عدد ۴۳۸ رساند و تبدیل به برترین گلزن تمامی ادوار در بین پنج باشگاه برتر اروپا شد و از رکورد ۴۳۷ گل‌زده کریستیانو رونالدو ، فوق‌ستاره یوونتوس که در ۵۴۰ بازی ۴۳۷ گل به ثمر رسانده است، گذشت. این رقابت اما همچنان بین این دو فوق‌ستاره جهان فوتبال ادامه خواهد داشت.

لیونل مسی اما شب گذشته یک آمار بد هم از خود بر جای گذاشت. او با کارت زردی که در دقیقه ۴۲ بازی دریافت کرد، برای اولین بار در دوران حرفه‌ای‌اش در سه بازی متوالی کارت زرد گرفت.

مهاجم آرژانتینی بارسلونا اکنون با ۱۹ گل‌زده در صدر جدول گلزنان لالیگا جای دارد و کریم بنزما از رئال مادرید با ۱۳ گل‌زده، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده اوست.