به گزارش افکارنیوز،

محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر   بیان کرد: ما زیر ساخت‌ها را درست کردیم و درآمدزایی خوبی داریم، اما متوجه نشدم از طرف چه مقامی بوده که امروز (دوشنبه) مدیر اقتصادی باشگاه را راه ندادند.

اخبار ورزشی-او افزود: بنده با عذرخواهی از هواداران عزیزمان که با آن‌ها صادق بودیم، استعفا می‌دهم و بر این تصمیم خود مصمم هستم. خیلی دوست داشتم با باشگاه ادامه بدهم و مطمئنم زیر ساخت‌هایی که آماده کردم با رفتنم ادامه پیدا می‌کند.

انصاری فرد ادامه داد: منابع مالی خوبی وجود دارد، اما با ما همکاری نمی‌کردند و الان دیدم با حامی باشگاه هماهنگ شدند و بدون حضور مدیرعامل جلسه برگزار کردند و گفتند قدوسی مانع از درآمدزایی آن شده است.

مدیرعامل سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا احتمال بازگشت او وجود دارد یا خیر، گفت: این جسارت‌هایی که می‌شود و حمایت‌هایی که وزیر ورزش و جوانان از هیئت مدیره می‌کند نشان می‌دهد که من غریبه هستم و دیگر به سمت خود باز نخواهم گشت، چون استعفا داده ام. فکر کردند در گندکاری برانکو، یک انصاری فرد باید بیاید تا مشکل حل شود، اما هواداران بدانند مشکلی ایجاد نمی‌شود و پول تزریق خواهد شد.