به گزارش افکارنیوز،

پس از جلسه مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون کشتی و عدم امکان برگزاری اردو‌های تیم ملی در آکادمی ملی المپیک و خانه کشتی در شرایط قرنطینه، مقرر شد ارکان ورزش کشور تمام تلاش خود را معطوف ایجاد شرایط برپایی اردو در مکانی جدید با مراعات تمامی الزامات پزشکی مترتب با ویروس کرونا نمایند.

اخبار ورزشی- بر همین اساس غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: جلسه خوبی با مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و سایر دوستان برگزار شد تا با توجه به شرایط موجود و اهمیت رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره آسیا مکانی مناسب برای تمرین کشتی گیران آزاد و فرنگی کار در وضعیت قرنطینه کامل در نظر گرفته شود که یکی از گزینه‌های مطلوب جزیره کیش بود، اما هنوز موضوع نهایی نشده است.

دارنده ۴ مدال نقره و برنز جهان تصریح کرد: برای حضور در رقابت‌های گزینشی نیاز به ۲ اردوی ۱۲ روزه داریم، البته تدبیر این است که فقط در اوزان المپیکی و با نفرات محدود کشتی گیران و کادر فنی در اردوی آماده سازی حضور پیدا کنند.

محمدی خاطرنشان کرد: ما در دو رشته آزاد و فرنگی ۶ سهمیه المپیک توکیو را کسب نکردیم و برای شرکت در مسابقات گزینشی نیاز است با در نظر گرفتن حفظ سلامت سرمایه‌های فنی، شرایطی فراهم شود که اردوی تیم‌های ملی در فضایی آرام برگزار شود تا ملی پوشان با قدرت خود را به آمادگی مطلوب جسمی، فنی و روحی برسانند.