به گزارش افکارنیوز،

بیژن ذوالفقارنسب در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال  پرسپولیس  پس از استعفای محمدحسن  انصاری‌فرد ، مدیرعامل باشگاه اظهار داشت: متاسفانه تا زمانی که پرسپولیس و استقلال دولتی هستند، مشکلات‌شان ادامه پیدا خواهد کرد. معضل پرسپولیس انصاری‌فرد نبود، مشکل این است تا زمانی که پرسپولیس و استقلال متعلق به وزارت ورزش هستند، مدیرانی می‌آیند که فقط برای مدیر بعدی مشکل و بدهی می‌گذارند و می‌روند.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص مسئولیت وزارت ورزش در قبال پرسپولیس و استقلال، تصریح کرد: وزارت ورزش به عنوان متولی و مالک پرسپولیس و استقلال باید پاسخگوی وضعیت امروز این دو باشگاه بزرگ باشد این وزارت‌خانه است که مدیران معتمد خود را برای این دو باشگاه انتخاب می‌کند و در قبال عملکرد آن‌ها هم مسئول است.

کارشناس فوتبال ایران افزود: متاسفانه مشکلات این دو باشگاه روی هم انباشته شده و به وضعیت اسفبار امروز رسیده است. طلبکاران باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کرده‌اند و منطقی هم هست که پول‌شان را طلب کنند. 

ذوالفقارنسب در پایان در مورد پرونده‌های پرسپولیس در فیفا، خاطرنشان کرد: از روند مدیریتی در سال‌های اخیر کاملا قابل پیش‌بینی بود که پرسپولیس به این روز بیفتد.