به گزارش افکارنیوز،

 عباس انصاری‌فرد در ارتباط با استعفای محمدحسن انصاری‌فرد، از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: انصاری‌فرد با وزارت ورزش اختلافی نداشت، اختلاف او با افرادی در هیئت مدیره بود که می‌خواستند مدیرعامل شوند، اما زمانی که به اهدافشان نرسیدند، مقابل برادرم ایستادند. با وجود این اتفاقات و اختلافات، وزیر ورزش از مدیرعامل پرسپولیس حمایت نکرد.

اخبار ورزشی-مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس پیرامون معضلات مدیریتی پرسپولیس و استقلال، افزود: متاسفانه در پرسپولیس و استقلال هر مدیری که می‌آید، فقط بدهی برای مدیر بعدی به ارث می‌گذارد و می‌رود. محمدحسن، اما اینگونه نبود، او سعی کرد نه تنها برای آینده بدهی نگذارد، بلکه همه تلاش خود را هم انجام داد تا حجم بدهی‌های فعلی را کاهش دهد. متاسفانه تا وقتی پرسپولیس و استقلال دولتی هستند و خصوصی نشوند، وضعیت همین‌گونه است و مشکلات این دو باشگاه نه تنها حل نمی‌شود، بلکه روز به رزو به آن افزوده می‌شود.  الان ببینید حجم بدهی‌های پرسپولیس و استقلال، سال به سال بیشتر شده و این روند همین‌طور ادامه دارد.

وی درباره وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس در زمانی که خود او مدیرعامل این باشگاه بود، اظهار داشت: زمانی که من مدیرعامل بودم به ما گفتند سقف قرارداد ۲۵۰ ملیون تومان است و من هم تا آنجا که در توانم بود این سقف را رعایت کردم و قراردادی بیش از این مبلغ با بازیکنان و مربیان نبستم. در آن مقطع همه تلاشم را کردم که بدهی برای آنیده پرسپولیس نگذارم.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در ارتباط با خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، تصریح کرد: من سال ۱۳۷۰ طرح خصوصی سازی پرسپولیس را ارائه کردم و کار‌های آن هم در حال پیشرفت بود، اما مسئول تربت بدنی آن زمان گفت که دولت همه هزینه‌های پرسپولیس و استقلال را می‌دهد و نگذاشت خصوصی‌سازی انجام شود. پرسپولیس و استقلال با این همه هوادار پتانسیل اقتصادی گسترده‌ای دارند و به راحتی می‌توانند هزینه‌های خود را تامین کنند، اما متاسفانه مسئولانی که در ورزش حضور دارند، از جنس ورزش نیستند و نمی‎توانند به خوبی این مسائل را درک کنند.