به گزارش افکارنیوز،

رحمان رضایی اظهار داشت: پرسپولیس در چهار پنج سال اخیر بهترین تیم ایران بوده و برای همین سه قهرمانی پی در پی به دست آورده است. صحبت از مهندسی لیگ نوعی فرافکنی است. مگر می‌شود با مهندسی ۴ سال بهترین تیم بود؟ این قدری بی انصافی است. پرسپولیس اگر قهرمان شده، همیشه حقش را در زمین گرفته و حق تیم دیگری را پایمال نکرده است.

اخبار ورزشی- وی اضافه کرد: در پرسپولیس هم مثل استقلال و خیلی تیم های دیگر رفت و آمد مدیریتی زیاد بوده و مدیران زیادی زود به زود جابجا شده اند. اما به اعتقاد من پرسپولیس نان برانکو را خورد و او بود که شالوده این تیم قهرمان را بنا کرد.

ملی پوش سابق کشورمان با اشاره شرایط حاکم بر جامعه بیان داشت: متاسفم که شب عید مردم به جای آن که به فکر مسائل مربوط به نو کردن سال باشند، درگیر یک ویروس کشنده هستند. سالی که گذشت عجیب ترین سال بود و کشور ما با چالش های زیادی مواجه بود که سخت ترین آن همین ویروس کرونا است. امیدوارم مردم ما نهایت همکاری را با مسئولان داشته باشند تا این ویروس کشنده ریشه کن شود.

رضایی در خصوص ادامه مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: الان نمی‌توان در این خصوص صحبت کرد. این یک شرایط جهانی است و هیچ کس در هیچ کجای دنیا الان نمی‌داند تکلیف فوتبال چیست. بهتر است ما هم تابع قانون باشیم و خوب نیست باشگاه‌های ما هر کدام نسبت به منافع شان بخواهند به فدراسیون یا سازمان لیگ فشار وارد کنند. اگر در آینده شرایط به نوعی شد که گفتند لیگ نیمه تمام بماند، همه باید تابعیت کنند و اگر گفتند باید به صورت فشرده ادامه پیدا کند باز هم همه باشگاه ها باید تمکین نمایند.

لژیونر پیشین فوتبال کشورمان بیان داشت: فقط ما نیستیم که امروز با این سئوال مواجه هستیم و به جز ایران کشورهای زیاد دیگری هم درگیر این چالش بزرگ هستند. لیگ ایران، لیگ‌های آسیایی و حتی لیگ‌های معتبر اروپایی هم با مشکلاتی برخورد کرده‌اند. اول باید امیدوار بود تا این ویروس ریشه کن شود و بعد برای فوتبال و خیلی مسائل دیگر فکر کنیم. 

وی در خاتمه بیان داشت: به عنوان عضوی کوچک از این جامعه از مردم عزیز کشورم می‌خواهم تا به توصیه‌هایی که مسئولان می‌کنند نهایت دقت و توجه را داشته باشند و از هرگونه سفر نوروزی پرهیز کنند. من که خودم بچه مازندران هستم و همه اقوامم آنجا هستند، امسال سهم خودم در مبارزه با کرونا را با نرفتن به سرزمین مادری‌ام ادا می‌کنم.