به گزارش افکارنیوز،

همانطور که مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش صبح امروز وعده داده بود که دو عضو جدید هیئت مدیره استقلال می‌شوند، با حکم مسعود سلطانی‌فر حجت نظری و احمد سعادتمند به هیئت مدیره باشگاه  استقلال اضافه شدند تا تیم مدیریتی آبی‌ها تکمیل شود. دو عضوی که یکی از آن‌ها سیاسی است و دیگری اقتصادی.

*حجت نظری، جوان ترین عضو شورای شهر تهران و فردی غیر فوتبالی!

حجت نظری که متولد سال ۱۳۶۶ است، در انتخابات سال ۱۳۹۶ به واسطه حضور در لیست اصلاح طلبان به شورای شهر تهران راه یافت. فردی که کارشناسی ارشد حقوق دارد و دبیر دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی بوده است. حجت نظری پیش از حضور در شورای شهر، به عنوان معاون در وزارت ورزش و جوانان مشغول به کار بود. اما بیشتر کار او مربوط به بخش جوانان وزارت بوده است. نظری سابقه ورزشی خاصی ندارد و بیشتر به عنوان عنصر سیاسی شناخته می‌شود.

*احمد سعادتمند، رفت و برگشت به استقلال

سعادتمند سال قبل نیز به عنوان رییس هیئت مدیره استقلال معرفی شد اما بعدها جای خود را به اسماعیل خلیل‌زاده داد. سعادتمند که یکی از مدیران ارشد بانک سرمایه شناخته می‌شود، عضو اقتصادی هیئت مدیره است و شانس زیادی برای رسیدن به پست مدیرعاملی دارد. گویا وزیر ورزش بر روی قدرت جذب منابع مالی از سوی او حساب ویژه باز کرده و به دنبال رفع مشکلات استقلال است. سعادتمند پیش از این یکی از نفرات شناخته شده در حوزه والیبال بود و حالا درصدد آوردن سرمایه به فوتبال کشور است.

حالا با انتخاب این دو، هیئت مدیره استقلال تکمیل شده است. کامران منزوی، اسماعیل خلیل‌زاده، حجت نظری، احمد سعادتمند و عبدالرضا موسوی پنج عضو قانونی هیئت مدیره استقلال هستند. هر چند که پیش از این موسوی از حضور در هیئت مدیره استعفا داده بود که تا به اینجا مورد موافقت وزارت ورزش قرار نگرفته و‌ به احتمال فراوان با برگزاری یک جلسه تکلیف نهایی مشخص می‌شود.