به گزارش افکارنیوز،

باشگاه استقلال تا پیش از انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره از جمله احمد سعادتمند و حجت نظری با ترکیب کامران منزوی، علی فتح الله زاده و اسماعیل خلیل زاده به کار خود ادامه می‌دادتا اینکه فتح الله زاده درپست سرپرستی مدیرعاملی باشگاه از سمت خود به دلیل بیماری کناره گیری و استعفای کامران منزوی هم روی میز وزرات ورزش و جوانان رویت شد تا خلیل زاده در چند روز آخر سال ۹۸ تنها عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال باشد.

اخبار ورزشی- از طرفی عبدالرضا موسوی هم استعفای خود را چندی پیش به طور شفاهی اعلام کرده بود این روز‌ها بحث بازگشت دوباره اش به هیئت مدیره باشگاه استقلال مطرح است و تنها حضور وی در این هیئت به تایید سلطانی فر نیاز دارد.

به هر ترتیب ۲ عضو جدید به بدنه هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه شدند و ۲ - سه روزی می‌شود که اسماعیل خلیل زاده رئیس این هیئت هم در بستر بیماری است تا همچنان هیئت مدیره استقلال بلاتکلیف باشد و همچنین هنوز وضعیت حضور دوباره کامران منزوی و عبدالرضا موسوی در استقلال مشخص نیست.

تمامی بلاتکلیفی‌های مدیریتی باشگاه استقلال باعث شده تا صدای بازیکنان این تیم نیز در آمده و آن‌ها به انتخاب نفرات برای مدیریت باشگاه خود انتقاد کنند.

از طرفی مدیران جدید باشگاه استقلال همچنان برای رسیدگی به امورات باشگاه تشکیل جلسه دادندو انتخاب مدیرعامل و دیگر موضوعات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.