به گزارش افکارنیوز،

سیدجلال حسینی در مورد نامشخص بودن وضعیت فوتبال در ماه‌های اخیر اظهار داشت: در ابتدا آرزو می‌کنم که هر چه زودتر شیوع این ویروس در کشور ما و همه دنیا قطع شود تا دوباره سلامتی و آرامش به زندگی مردم برگردد. به هر حال برای همه ما سلامتی مردم در اولویت است. همچنین از کادر پزشکی کشورمان که در این مدت واقعا خالصانه کار کردند تشکر و قدردانی می‌کنم و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم.
کاپیتان پرافتخار پرسپولیس در خصوص اظهارات برخی از اهالی فوتبال که خواستار تعطیلی لیگ برتر هستند ادامه داد: شنیدن این حرف‌ها واقعا جای تعجب دارد. مگر می‌شود لیگ را همین طور به حال خود رها کرد و پایانی برای آن نداشت؟ وقتی باشگاه‌ها این همه هزینه می‌کنند مگر می‌شود همین طور لیگ را تعطیل کرد؟ بهتر است اگر کسی حرفی می‌زند از روی منطق باشد نه از روی احساس. قطعا شرایط سختی است و این موضوع در تمام دنیا شکل گرفته، اما واقعا اینهمه اظهارنظر غیرکارشناسی از سوی برخی دوستان عجیب است.

اخبار ورزشی- وی تصریح کرد: طبق گفته کارشناسان پزشکی، ویروس کرونا فعلا در کشور ما حضور خواهد داشت. اگر قرار است به خاطر کرونا، لیگ را تعطیل کنند برای فصل آینده چه کاری خواهند کرد؟ اگر قرار باشد کرونا چند سال در کشور ما باشد تکلیف سال‌های آینده چه می‌شود؟ متاسفانه برخی فقط به خاطر منافع تیم خود صحبت می‌کنند و مشخص است که آن‌ها دغدغه فوتبال را ندارند. باید فکری برای این موضوع شود. اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند باید زودتر بگویند و اگر قرار است با تعطیلی لیگ هم قهرمان مشخص شود که باید زودتر این اتفاق بیفتد.

حسینی خاطرنشان کرد: پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد. مسئولان باید دغدغه‌ها را در نظر بگیرند. الان خیلی از کشور‌های اروپایی به دنبال راهی هستند تا مسابقات را ادامه دهند، اما در ایران برخی برای تعطیلی لیگ پافشاری می‌کنند و این رفتار‌ها جای تعجب دارد. نه فقط بازیکنان پرسپولیس بلکه همه بازیکنان در تیم‌های خود زحمت کشیدند و تعطیلی لیگ به نوعی بی‌توجهی به آینده بازیکنان است. برای ما هم سلامتی مردم اهمیت دارد، اما عده‌ای در تلاش هستند تا القا کنند فقط آن‌ها نگرانی و دغدغه سلامتی مردم را دارند.

وی تصریح کرد: ما فقط می‌خواهیم حق به حقدار برسد. اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند با همه توان برای قهرمانی می‌جنگیم و اگر قرار است لیگ را تعطیل کنند این حق پرسپولیس است که قهرمان شود. ما تا همین جا هم زحمات خیلی زیادی کشیدیم. در این میان متاسفانه فقط برخی به دنبال جوسازی هستند تا شرایط را به سود خودشان ترتیب دهند. اگر بنا به تعطیلی مسابقات است باید شرایط همه تیم‌ها چه آن‌هایی که مدعی هستند و چه تیم‌های مدعی سهمیه و سقوط و حتی تیم‌هایی که به دنبال صعود هستند در نظر گرفته شود.