به گزارش افکارنیوز،

 وضعیت بحرانی کرونا روز به روز پیچیده‌تر از قبل می‌شود و بدتر از همه اینکه هیچ زمان خاصی هم برای پایانش نمی‌توان در نظر گرفت. در همین حال مناطقی که با فقر دست و‌ پنجه نرم می‌کنند و خانواده‌هایی که آسیب فراوانی را به خاطر از دست رفتن شغل‌شان دیده‌اند بیشترین ضرر را از کرونا متحمل شده‌اند. اکنون خبر رسیده مدافع منچستریونایتد به صف مبارزه با کرونا پیوسته و به نوبه خود تلاش می‌کند تا به مردم خدمت‌رسانی کند.

فوسو منساه علیه کرونا
اخبار ورزشی- تیموتی فوسو منساه مدافع منچستریونایتد پس از بحران کرونا با کسب رضایت از باشگاه راهی آمستردام شد تا در زادگاهش دوران قرنطینه را سپری کند. در حالی که بازیکنان لیگ برتری هنوز به جمع‌بندی برای کاهش دستمزدشان نرسیده‌اند و عملاً با این اقدام مخالفت کرده‌اند، فوسو منساه به جمع بازیکنانی پیوسته که شخصاً در حال کمک به مردم برای شکست دادن کرونا هستند.

کمک به فقرای محل
منساه شیوه متفاوتی را برای کمک به فقرا در پیش گرفته است. او نه به کادر درمان غذا می‌دهد و نه به مردم بسته بهداشتی هدیه می‌کند. این بازیکن هدفش را روی کمک به فقرای منطقه بیلمر در جنوب آمستردام گذاشته است. منطقه‌ای که خودش آنجا بزرگ شده و با سختی‌های زندکی در آن بخش به خوبی آشناست.

بن ۴۵ پوندی سبد کالا
منساه که ۲۲ سال بیشتر ندارد دست به کار قابل‌توجهی زده است. او با همکاری سوپرمارکت محل بن خرید اقلام مورد نیاز را درست کرده است. بن‌هایی که در بخش نخست برای یکصد نفر ترتیب داده شده و برای فقرای منطقه در نظر گرفته شده است. آنها با این بن‌ها که ۴۵ پوند سقف خرید دارد می‌توانند از سوپرمارکت محل اقلام مصرفی خود را خریداری کنند. شاید در ظاهر کار آنچنان بزرگی نباشد اما تأمین خوراک یکصد خانوار جمعاً عدد بزرگی را شامل می‌شود که بزرگی کار این بازیکن جوان ۲۲ ساله را مشخص می‌کند. این در حالی است که هنوز بخش وسیعی از بازیکنان لیگ برتر انگلیس که‌ ثروت زیادی هم دارند هیچ اقدامی برای مقابله با کرونا انجام نداده‌اند که در نوع خود مایه شرمساری است.