به گزارش افکارنیوز،

 مجید نامجو مطلق پیشکسوت ملی‌پوش فوتبال ایران و باشگاه استقلال درباره بحث ادامه رقابت‌های لیگ گفت: استقلال هم مانند سایر باشگاه‌ها تابع قانون است و هر تصمیمی که مسئولان بگیرند ما به آن احترام خواهیم گذاشت و آن را اجرا می‌کنیم. امیدوارم تصمیم در این‌باره زودتر اتخاذ شود.

اخبار ورزشی- مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به نایب قهرمانی تیم امید این باشگاه کادر فنی نگاهی به بازیکنان مستعد این تیم داشته‌اند یا خیر، عنوان کرد: ما تا به حال دو بار با تیم فوتبال امید بازی دوستانه انجام دادیم و حتی فرهاد مجیدی یک بازیکن را پسندید و از باشگاه خواست به تیم بزرگسالان بپیوندد. مجیدی و سایر کادر فنی اعتقاد زیادی به جوانگرایی دارند. ما از بازیکنان مستعدی که در باشگاه باشند استفاده می‌کنیم و نکته حائز اهمیت این است که آن‌ها برای خود باشگاه هستند.

نامجو مطلق در بخش پایانی صحبت‌هایش و در پاسخ این سوال که به نظرش چه مقدار زمان باید به تیم‌ها داده شود تا برای ادامه رقابت آماده شوند تصریح کرد: البته در این چند وقت اخیر بازیکنان براساس برنامه‌هایی که به آن‌ها داده شده تمرینات خود را انجام دادند، اما هرگز این تمرینات در خانه به اندازه تمرینات تیمی تاثیرگذار نیست و به نظر من حداقل ۴ تا ۵ هفته زمان نیاز دارد که آن‌ها بتوانند به شرایط مسابقه برگردند.