به گزارش افکارنیوز،

احمد نوراللهی ، کاپیتان سوم سرخپوشان درباره درخواست تعطیلی لیگ از سوی برخی از تیم‌های لیگ برتری گفت:ببینید بدون شک سلامتی مردم و جامعه برای ما بسیار مهم است اما این روزها شاهد هستیم که کسب و کار مردم به راه افتاده و مشاغل فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. حالا در این بین یعنی فقط فوتبال بازی کردن مشکل دارد؟ مطمئنا برگزاری بازی‌های لیگ برتر بدون تماشاگر خطر بسیار کمتری نسبت به حضور مردم در جامعه دارد.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد:بدون شک مردم کشورمان این روزها نکات بهداشتی را بسیار بیشتر از قبل رعایت می‌کنند و نمی‌دانم انجام این صحبت‌ها برای تعطیلی لیگ برتر چیست؟ اگر قرار است لیگ را تعطیل کنند پس باید مثل لیگ فرانسه تیم صدرنشین را به عنوان قهرمان معرفی کنند. ما اختلاف امتیاز زیادی با تیم‌های پایین‌تر از خودمان داریم و قهرمان اعلام شدن  پرسپولیس  اتفاق عجیبی نخواهد بود. در اخبار می‌بینیم که کشورهای اسپانیا، آلمان و… به دنبال برگزاری بازی‌های خود هستند و در این شرایط اگر قرار است لیگ را ادامه ندهند این اتفاق احجاف در حق پرسپولیس است. ما برای اینکه به اینجایی که هستیم برسیم زحمات زیادی کشیدیم و ۱۰ امتیاز جلوتر از سایر تیم‌ها هستیم.

احمد نوراللهی با اشاره به عملکرد تیمش در این فصل گفت:در این شرایط تیم‌های دیگر شانسی ندارند چون ما رقبای مستقیم خود را شکست دادیم. هر تیمی که مدعی قهرمانی بوده مقابل ما شکست خورده و اگر بخواهند لیگ را تعطیل کنند این بهترین سند برای قهرمان اعلام کردن پرسپولیس است. به نظر من اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند از اواخر اردیبهشت می‌توان تمرینات را آغاز کرد و فکر نمی‌کنم مشکلی هم به وجود بیاید. الان تیم‌های لیگ دسته اولی هزینه زیادی کردند تا به لیگ برتر صعود کنند و از طرفی در لیگ برتر هم هزینه‌های زیادی انجام شده تا تیم‌ها به قهرمانی برسند. واقعا این عادلانه نیست که بخواهند لیگ را تعطیل کرده یا قهرمان را مشخص نکنند.

احمد نوراللهی با اشاره به شرایط کنونی و صحبت‌های نهادهای دولتی گفت:الان خوشبختانه روال جامعه به شرایط عادی برگشته و مردم به زندگی روزانه خود مشغول هستند. مطمئنا برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاگران خطرات کمتری به همراه دارد. البته یک سوال هم برای من پیش آمده و آن این که تیم‌هایی که تا همین چند وقت پیش می‌گفتند چرا پرسپولیس باید بدون بازی قهرمان شود حالا خواستار تعطیلی لیگ هستند؟ چرا این حرف‌ها را می‌زنند؟ به نظر من این حرف‌ها برای این است که جلوی قهرمانی ما را بگیرند. ما هم معتقدیم بهتر است قهرمان در زمین بازی مشخص شود اما اگر به هر دلیلی قصد دارند بازی‌ها را تعطیل کنند این حق پرسپولیس است که قهرمان شود.