به گزارش افکارنیوز،

برادر سرمربی استقلال محتمل‌ترین گزینه برای سرپرستی تیم محسوب می‌شود. در این ارتباط یک فرد آگاه درون باشگاه استقلال گفت  فرهاد مجیدی  خودش این پیشنهاد را به احمد سعادتمند داده که برادرش را در این سمت به کار بگیرند. البته فرهاد در سیزدهم دی‌ماه سال گذشته هم که سرمربیگری استقلال را پذیرفت، چنین پیشنهادی را مطرح کرده بود ولی ظاهراً مدیران وقت در آن برهه تمایلی به این موضوع نشان ندادند تا اینکه سعادتمند برای نشان دادن حسن نیتش به فرهاد با این موضوع موافقت کرد. 

اخبار ورزشیفرزاد مجیدی  در سال ۱۳۹۴ پس از عود کردن بیماری منصور پورحیدری و کناره‌گیری‎اش از سرپرستی تیم استقلال ، با موافقت پرویز مظلومی سرمربی تیم و جلسه با بهرام افشارزاده مدیرعامل وقت باشگاه به عنوان سرپرست استقلال مشغول به کار شد.

در جلسه چند روز پیش فرهاد و سعادتمند در این باره هم صحبت‌هایی مطرح شد که فرزاد تجربه این کار در تیم استقلال و تیم‌های دیگر را هم دارد. ناگفته نماند برخی شایعات پیرامون مشکلات حقوقی فرزاد مجیدی هم مطرح بوده که از باشگاه خبر می‌رسد این مسئله نمی‌تواند منعی برای همکاری باشگاه استقلال با فرزاد مجیدی ایجاد کند.