به گزارش افکارنیوز،

بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایتالیا ابراز امیدواری کرد تعویق بازی‌های المپیک توکیو فرصت مناسبی را برای این تیم جهت آمادگی بیشتر فراهم کند.

اخبار ورزشی- میریام سیلا ستاره والیبال ایتالیا در گفت وگو با کانال المپیک اظهار داشت: تعویق بازی‌های المپیک به ما کمک می‌کند تا ثبات بیشتری داشته باشیم چراکه تعدادی از هم تیمی های من تازه از آسیب‌دیدگی رها شده‌اند.

وی افزود: یک سال زمان بیشتر تا المپیک این فرصت را می‌دهد تا بازیکنان در دسترس باشند، تجربه همه بیشتر شود و تیم به صورت یک دست تمرین کند.

تیم والیبال زنان ایتالیا از سال ۲۰۰۰ در بازی‌های المپیک شرکت کرده است. این تیم در بازی‌های ۲۰۱۶ ریو نتوانست از مرحله گروهی صعود کند. سیلا در این بازی‌ها نخستین حضورش را تجربه می‌کرد.

این بازیکن ایتالیایی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص المپیک ریو گفت: من در این بازی‌ها جوانتر بودم، زمانی که سهمیه المپیک را کسب کردیم فکر می‌کردم تمام جهان در دست من است. مقابل تیم‌هایی بازی کردیم که بسیار جنگنده بودند در حالی که ما برای این بازی ها آماده نبودیم.

سیلا خاطرنشان کرد: در المپیک ریو متوجه شدم تیم‌ها چگونه به ما فشار می آورند در حالی که ما نتوانستیم به خوبی این بازی ها را مدیریت کنیم. نیاز داریم به یکدیگر کمک کنیم تا روابط مان به تدریج تکامل پیدا کند.

تیم ملی ایتالیا در المپیک توکیو با تیم‌های چین، آمریکا، آرژانتین، روسیه و ترکیه همگروه است. این تیم در حال حاضر در رده ۴ جهان قرار دارد.