به گزارش افکارنیوز،

اگر چه هافبک عراقی قرمزها برای این تیم و هوادارانش احترام زیادی قائل است منتهی بدقولی مدیران باشگاه در پرداخت مطالبات او باعث شده تا این بازیکن تنها در شرایطی حاضر به مذاکره برای تمدید قراردادش شود که باشگاه پرسپولیس ابتدا مطالبات بشار رسن را پرداخت کند. اتفاقی که اگر رخ ندهد، بشار رسن هافبک عراقی به یکی از پیشنهادات خارجی‌اش پاسخ مثبت خواهد داد.

اخبار ورزشی- نکته جالب درباره بشار رسن ، میزان دریافتی او از  پرسپولیس  در این فصل است. آنطور که روزنامه فرهیختگان نوشته، او در فصل جاری تنها مبلغی در حدود ۱۵۰ هزار دلار در زمان مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد از باشگاه دریافت کرد که از این مبلغ ۱۱۵ هزار دلار مربوط به طلب این بازیکن از باشگاه بابت فصل گذشته لیگ برتر بوده است و رسن در این فصل تنها ۳۵ هزار دلار دریافتی از سرخ‌ها داشته که طبق گفته رسن و مدیر برنامه‌اش این مبلغ چیزی در حدود ۷ تا ۸ درصد قرارداد بازیکن عراقی است.

قرارداد او با پرسپولیس برای این فصل ۴۳۰ هزار دلار است که اگر مدیران باشگاه بخواهند او را حفظ کنند باید در حدود ۴۰۰ هزار دلار هزینه کنند تا او راضی به مذاکره برای تمدید قراردادش شود. اتفاقی که با توجه به مشکلات مالی پرسپولیس، کار راحتی نیست.