به گزارش افکارنیوز،

اگر جدول فعلی لیگ برتر بلژیک به عنوان نتیجه نهایی این فصل اعلام شود، شارلروا به بهترین جایگاهش در تاریخ مدرن باشگاه می‌رسد. گورخر‌ها در حال حاضر در رده سوم جدول قرار دارند و نتایج خوبی در مسابقات این فصل به دست آورده‌اند. به همین بهانه سایت فوتبال پرمیر بلژیک از کارشناسان فوتبال بلژیک دلیل موفقیت این فصل شارلروا را جویا شده که تعدادی از این نظرات را در ادامه می‌خوانید:

فیلیپ آلبرت: شارلروا عملکرد خوبی داشت و به نظرم می‌تواند به عنوان بهترین تیم فصل انتخاب شود. آن‌ها شگفتی‌ساز این فصل بودند. هیچ‌کس انتظار این عملکرد را از آن‌ها نداشت. نه هیئت مدیره و نه حتی خوشبین‌ترین هواداران شارلروا.

نوردین جباری: از نظر من شارلروا خوب نبود بلکه بالحسین مربی آن‌ها فوق العاده عمل کرد. او مرا متعجب کرد. پست جدیدی که به موریوکا داد، حرکت جالبی بود. عملکرد او فوق العاده است. بازگرداندن رضایی و نیکولسون شرایط مسابقات را برای آن‌ها عوض کرد. این کار حرکت هوشمندانه‌ای بود که به سود تیم تمام شد.

توماس چاتل: شارلروا با توجه به نیرو‌های محدودی که در دست داشت، توانست عملکردی فوق العاده داشته باشد. شارلروا بر پایه مهدی بیات استوار است، اما آیا می‌توان در درازمدت فقط به عملکرد خوب مدیریت متکی بود؟

استفان اشترکر: اگر مسابقات پلی‌آف برگزار نشود، شارلروا بیش از هر تیم دیگری متضرر خواهد شد. به نظر من آن‌ها می‌توانند در مسابقات پلی‌آف قهرمانی هم شگفتی‌ساز شوند.