به گزارش افکارنیوز،

علی انصاریان که این روز‌ها در انتظار پخش سریال «سرزده» از شبکه اول سیماست در ابتدا به ما گفت: «از مردم دعوت می‌کنم سریال سرزده را تماشا کنند، چون مطمئنم آن‌ها از تماشای این سریال پلیسی و پرهیجان که قصه بسیار خوبی هم دارد، لذت می‌برند.»

اخبار ورزشی- او بحث را به سمت مسائل فوتبالی کشاند و ادامه داد: «هر وقت زمانی داشته باشم، اخبار را می‌خوانم، اما متأسفانه شب تا صبح کار می‌کنیم و صبح تا شب خواب هستیم! با این حال زیاد در جریان امور نیستم، اما حیف است لیگ برتر را لغو کنند. بالاخره این همه بازی انجام شده و اگر اشتباه نکنم تنها ۸، ۹ بازی باقی مانده است. چرا لیگ را لغو کنند؟ باید اجازه بدهند که کار دنبال شود، اما اگر واقعاً چاره‌ای نیست، یک تصمیم واحد بگیرند.»

علی انصاریان اضافه کرد: «اگر شرایط برگزاری بازی‌ها وجود داشت، بهترین راهکار این است که ۹ هفته را بدون تماشاگر ادامه بدهند. در غیر این صورت، لیگ را لغو کنند، اما قبل از آن باید پرسپولیس را به عنوان قهرمان اعلام کنند. بالاخره پرسپولیس صدرنشین لیگ است، قهرمانی فصل قبل را هم از آن خود کرده و اگر اشتباه نکنم، در نیم‌فصل هم قهرمان بوده است. با این وجود شانس پرسپولیس از باقی باشگاه‌ها برای قهرمانی بیشتر است. من با لغو کلی لیگ برتر بدون تعیین قهرمان کاملاً مخالف هستم. البته این اختلاف نظر‌ها همیشه وجود دارد، اما من مطمئن هستم اگر مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بتوانند بازیکنان و مربیان را نسبت به شروع دوباره لیگ قانع کنند، دیگر صدای اعتراض‌ها را نمی‌شنویم.»

انصاریان در نهایت گفت: «در حال حاضر من دو نگرانی دارم. اول اینکه دوری طولانی از تمرینات باعث مصدومیت بازیکنان شود و همچنین برگزاری بازی، ریسک ابتلا به کرونا را بالا ببرد. امیدوارم یک تصمیم خوب و محکم گرفته شود و همه باشگاه‌ها از آن تبعیت کنند. البته تصمیم‌گیری در چنین وضعیتی واقعاً کار سخت و دشواری به نظر می‌رسد زیرا الان هر تصمیمی که بگیرند، یک عده اعتراض خواهند کرد. باشگاه‌ها حدود ۳ ماه است که از شرایط تمرین و بازی دور مانده‌اند و بازگشت به دوران اوج سخت است. باید تیم‌های صدرنشین به عنوان قهرمانی برسند. مثلاً پرسپولیس در ایران، لیورپول در انگلیس و همه باشگاه‌هایی که در طول لیگ، صدرنشین بودند و فاصله امتیازی زیادی با سایر مدعیان ایجاد کردند. این بهترین و عادلانه‌ترین رأی ممکن است هر چند امکان دارد هواداران دیگر تیم‌ها را آزار بدهد، اما حداقل تکلیف لیگ را مشخص می‌کند.»