به گزارش افکارنیوز،

نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا با انتشار گزارشی مدعی شد باشگاه یوونتوس  امیدوار است با کنار زدن بارسلونا بتواند  نیمار  را در تابستان پیش‌رو به جمع راه‌راه پوشان تورین اضافه کند.

اخبار ورزشی- طبق این گزارش، مدیران این باشگاه ایتالیایی ایده جالبی در سر دارند و آن این است که زوج کریستیانو  رونالدو  و نیمار را در خط حمله خود شکل دهند، به این منظور حتی حاضر هستند پائولو دیبالا را به پاری‌سن‌ژرمن در ازای جذب این ستاره برزیلی پیشنهاد دهند.

دستمزد بالایی که نیمار در حال حاضر در پاری‌سن ژرمن می‌گیرد، مانع اصلی برسر این انتقال به شمار می‌رود، این در حالی است که پیش از این گفته شده بود این مهاجم برزیلی برای بازگشت به بارسلونا حاضر است ۵۰ درصد تخفیف بدهد.

نیمار ۲۸ ساله در حال حاضر سالیانه مجموعاً ۵۰ میلیون یورو از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و بانک ملی قطر به ترتیب بابت دستمزد و اسپانسر دریافت می‌کند.

تابستان گذشته هم شایعه جدایی نیمار از پاری‌سن‌ژرمن و بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح بود و حتی مذاکرات رسمی هم بدین منظور بین مسئولان دو باشگاه برگزار شد، اما در نهایت توافقی بین طرفین حاصل نشد.

نیمار که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۲ تحت‌قرارداد پاری‌سن‌ژرمن است، بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ در بارسلونا عضویت داشت و در سال ۲۰۱۷ در ازای پرداخت شدن رقم ۲۲۲ میلیون یورویی بند فسخ قراردادش توسط PSG به این تیم فرانسوی ملحق شد.