به گزارش افکارنیوز،

 مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران در گفت‌و‌گویی تلفنی با شبکه RTBF بلژیک درباره مسائل مختلفی از جمله شکایتش از فدراسیون فوتبال ایران صحبت کرد.

اخبار ورزشی- ویلموتس درباره وضعیت کنونی‌اش پس از جدایی از تیم ملی ایران گفت: من 15 نوامبر سال گذشته به کارم با تیم ملی ایران پایان دادم. از آنها به فیفا شکایت کرده‌ام و اکنون پرونده‌ای برای رسیدگی به شکایتم در جریان است. من هم منتظرم که حکم این پرونده اعلام شود.

ویلموتس در ادامه راجع به آینده خود و احتمال بازگشتش به بلژیک برای هدایت یک تیم باشگاهی گفت: مدیربرنامه‌هایم برای من به دنبال یک تیم است و من هم تاکنون پیشنهادهایی داشته‌ام. فعلاً اما منتظریم. در بلژیک اگر قرار باشد مربیگری کنم، آن تیم جایی است که من برایش بازی کرده‌ام و استانداردلیژ است. این باشگاه همیشه در قلب من جا داشته و حامی‌ام بوده است. رابطه من و استانداردلیژ همیشه خوب است. استاندارد لیژ باشگاه خوبی است. اگر بخواهم به بلژیک برگردم ترجیح می‌دهم به تیمی برگردم که در دوران بازیگری‌ام کارهای فراوانی برایم انجام داد و به همین دلیل همیشه طرفدارش خواهم بود. با این حال همه چیز بستگی به شرایط دارد. یکسری قراردادها وجود دارد که باید به آنها احترام گذاشته شود. همه چیز باید برای همکاری یک مربی با باشگاه فراهم باشد.