به گزارش افکارنیوز،
رضا جباری هم یکی از پیشکسوتانی است که از اتحاد برخی رقیبان پرسپولیس برای تعطیل کردن لیگ شاکی شده است. شماره ۱۴ تکنیکی و سابق پرسپولیس معتقد است رقیبان پرسپولیس ترسیده‌اند! باقی حرف‌های رضا جباری را در ادامه بخوانید:

اخبار ورزشی- آقای جباری نظر شما درباره تعطیلی یا ادامه مسابقات لیگ برتر چیست؟
من به‌عنوان یک علاقه‌مند به فوتبال معتقدم این رشته می‌تواند کمی نشاط را به جامعه برگرداند. از طرفی می‌بینیم و می‌شنویم که برخی تیم‌های رقیب که می‌دانند به پرسپولیس نمی‌رسند تحرکاتی را شروع کرده‌اند.

چه تحرکاتی؟
همین که استوری می‌گذارند و می‌خواهند از درگذشت یک نوجوان سوء‌استفاده کنند. اولاً باید به خانواده فهیم این نوجوان فوتبالیست تسلیت بگویم. در ثانی طفلکی متین قوسی در زمین فوتبال به این ویروس دچار نشد. اصلاً مسابقه فوتبالی مگر برگزار شد که این نوجوان کرونا بگیرد؟

ماجرای عجیبی شده است. پرسپولیسی‌ها خواستار برگزاری مسابقات فوتبال هستند و بقیه خواهان تعطیلی و این پارادوکس جالبی است!
من به همه احترام می‌گذارم و زمان فوتبالم هم همین‌طور بوده‌ام، اما قشنگ تابلو است که بعضی‌ها از چهارمین قهرمانی پرسپولیس ترسیده‌اند. پرسپولیس ۳ سال متوالی قهرمان لیگ برتر شده و حالا در آستانه چهارمین قهرمانی قرار دارد. دوستان به‌جای آنکه در زمین مسابقه دنبال رسیدن به پرسپولیس باشند بازی را به خارج از زمین کشیده‌اند. من یک سؤال دارم.

بفرمایید.
آیا ویروس کرونا فقط در فوتبال حضور دارد؟ یا اینکه اگر یک نفر در یک صنف مبتلا به این بیماری شد و درگذشت باید آن صنف را تعطیل کرد؟ این‌جوری که باید کل مملکت تعطیل شود. به هر حال در هر صنفی چنین اتفاقی افتاده است، مضاف بر اینکه من شنیدم خدابیامرز متین قوسی اصلاً در این مدت فوتبال بازی نکرده و در سوپرمارکت پدرش مشغول به فعالیت بوده است. متأسفانه برخورد خوبی با این اتفاق انجام نشد و فقط می‌توان تأسف خورد. امیدوارم خانواده این نوجوان همه این افراد را ببخشند و از همین‌جا به بازماندگان این ضایعه تلخ صمیمانه تسلیت می‌گویم.