به گزارش افکارنیوز،

کمال کامیابی نیا در حاشیه انجام تست کرونای بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز آمدیم و این تست را انجام دادیم تا ان شاءالله بدون مشکل لیگ را ادامه دهیم. امیدوارم هیچ کس دچار این ویروس خطرناک نشده و همه در سلامت کامل به سر ببرند.

اخبار ورزشی- کامیابی نیا درباره اینکه برخی هجمه ای علیه پرسپولیس به راه افتاده که می خواهند این تیم را قهرمان کنند، تصریح کرد: همیشه از این صحبت ها در فوتبال ما زیاد بوده است و نمی توان جلوی آن را گرفت. ما با ۱۰ امتیاز اختلاف صدر جدول هستیم و باید این امتیاز را حفظ کنیم. امیدوارم حالا که وزارت بهداشت اجازه برگزاری بازی ها را داده، لیگ ادامه پیدا کند تا مردم هم از این فوتبال لذت ببرند.

وی در ادامه بیان کرد: ما ۸۰ درصد راه قهرمانی را رفته ایم. اگرچه ۹ بازی باقیمانده و روزهای سختی در پیش داریم اما به دنبال این هستیم که برای چهارمین بار به قهرمانی دست پیدا کنیم.

کمال کامیابی نیا درباره اینکه تنها او به خانواده متین که به دلیل ویروس کرونا جان خود را از دست داده است، اظهار داشت: این یک اتفاق بد بود. این خانواده داغدار شدند اما متأسفانه عده ای در فضای مجازی از این موضوع سوءاستفاده کرده و خانواده این جوان مرحوم را آزار دادند.