به گزارش افکارنیوز،

بهداد بیات نماینده مالک باشگاه تراکتور درباره شایعه محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه تبریزی به علت شکایت کوین کنستانت اظهار داشت: صددرصد این موضوع را تکذیب می‌کنم و جای هیچ گونه نگرانی در این مورد وجود ندارد. حکم کوین کنستانت ۵۰ روز پیش به فدراسیون فوتبال ارسال شده و باشگاه تراکتور مهلت ۴۵ روزه برای اعتراض به این رای در دادگاه عالی ورزش داشت که ما دفاعیات خود را به این دادگاه ارسال کردیم و مدارکش را به فدراسیون تحویل داده ایم.  

اخبار ورزشی- او ادامه داد: اگر رای پرونده کنستانت را می‌پذیرفتیم و به دادگاه عالی ورزش ارجاع نمی‌دادیم در آن صورت مهلت باشگاه تراکتور در این پرونده به پایان می‌رسید، اما ما این حکم را قبول نداریم و به دادگاه CAS شکایت کردیم.

بیات درباره زمان صدور حکم کنستانت در دادگاه عالی ورزش گفت: ما دفاعیات جدید خود را به دادگاه CAS ارائه کردیم و یک سال و نیم طول می‌کشد تا این دادگاه رای نهایی را صادر کند. رای پرونده کنستانت قطعی نشده است که محرومیت نقل و انتقالاتی شامل باشگاه تراکتور شود و تا زمانی که دادگاه CAS نظر نهایی را ندهد حکم قطعی نیست. اگر در پرونده کنستانت نتیجه نگیریم باز هم هیچ گونه مشکلی نداریم.  

نماینده مالک باشگاه تراکتور درباره اینکه گفته می‌شود این باشگاه تبریزی قصد دارد با اروین توافق کند، بیان کرد: این موضوع صحت ندارد و با وجود اینکه مبلغ محکومیت در پرونده اروین کم است، اما ما این رای را قبول نداریم و پرونده شکایت از این بازیکن را به دادگاه CAS ارائه می‌کنیم.  

بیات درباره  رای کمیته اخلاق درباره پرونده شکایت از علی خطیر (معاون سابق باشگاه استقلال) گفت: به هر حال ما مدارک و مستندات خود را به کمیته اخلاق ارائه کردیم و منتظر هستیم  پرونده شکایت از خطیر هر چه سریعتر رسیدگی شود و احقاق حق صورت بگیرد.