به گزارش افکارنیوز،

ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران پس از انجام تست کرونای اعضای این تیم، درباره ارزیابی‌اش از آغاز مجدد رقابت‌های لیگ نوزدهم ، اظهار داشت: این مدت که فوتبال وجود نداشت، دل‌مان برای فوتبال تنگ شده بود. شغل ما فوتبال است و از این شغلی که داریم، لذت می‌بریم. شرایط خاصی را سپری می‌کنیم و باید نکاتی که به ما گفته می‌شود را رعایت کنیم.

اخبار ورزشی- صادقی ادامه داد: امیدوارم که هیچ یک از بازیکنان و عوامل تیم‌ها دچار این بیماری نشوند. به هر حال تصمیم، گرفته شده و  لیگ آغاز می‌شود و همه باید از این دستور تمکین کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درمورد اعتراض برخی از تیم‌ها به شروع بازی‌ها تصریح کرد: تصمیم، گرفته شده است. بهتر بود پیش از تصمیم‌گیری جلسه‌ای برگزار می‌کردند و مشورت می‌گرفتند. به هر حال بعد از تصمیم فدراسیون نمی‌توانیم بگوییم بازی نمی‌کنیم. سعی می‌کنیم تمام موارد بهداشتی را رعایت کنیم و به امید خدا بدون اینکه کسی مبتلا شود، لیگ را به پایان می‌رسانیم.

او درمورد ادعای برخی از مسئولان مبنی بر اینکه اگر لیگ نوزدهم را آغاز نکنیم، لیگ بیستمی در کار نخواهد بود، بیان کرد: درباره این موضوع خیلی از پیشکسوتان و دوستان صحبت کردند. از نظر من، تصمیم گرفته شده است و باید تمکین کنیم.   تمرینات‌مان از روز شنبه آغاز می‌شود و دعا می‌کنیم مشکلی برای کسی رخ ندهد.

صادقی درباره نحوه تمرینات شاگردانش پیش از شروع دوباره لیگ گفت: طبق چیزی که اعلام شده، از روز دوم خرداد تمرینات را آغاز می‌کنیم و حدود ۳۰ روز فرصت تمرین داریم. به نظر من پس از ۲ ماه استراحت، فرصت کمی است، اما شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است.