به گزارش افکارنیوز،

ماهان رحمانی در خصوص آغاز لیگ برتر فوتبال از ابتدای تیرماه، اظهار داشت: به هر حال این تصمیمی است که گرفته شده و ما هم باید از آن تمکین کنیم. همانطور که پیش از این هم گفته بودیم تابع تصمیمات سازمان لیگ و ستاد مقابله با کرونا هستیم. آن‌ها قطعا شرایط را بررسی کرده‌اند که چنین تصمیمی گرفتند.

اخبار ورزشی- وی افزود: امیدوارم با شروع لیگ بتوانیم جایگاه خود را در جدول ارتقا دهیم و از این شرایط جدا شویم. عبدالله ویسی مربی بزرگی است که سابقه قهرمانی لیگ برتر با استقلال خوزستان را دارد و می‌تواند پیکان را در جدول بالا بکشد. پیکان پتانسیل خوبی دارد و جای این تیم، انتهای جدول نیست. مطمئنا با شروع مسابقات تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از این وضعیت نجات پیدا کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: فکر می‌کنم ۹۵ درصد بازیکنان و باشگاه‌ها مخالف شروع لیگ برتر بودند، اما چاره‌ای نداریم و باید تمرینات را آغاز کنیم. ما سعی می‌کنیم با تمام قوا به میدان برویم و نتایج خوبی کسب کنیم، ولی ما هم خانواده داریم و برخی از بازیکنان ما بچه‌های کوچک دارند که می‌ترسند خدایی نکرده با شروع بازی‌ها به کرونا مبتلا شوند و آن را به خانواده خود هم انتقال دهند. مطمئنا کار سختی در پیش داریم.