به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، زلاتکو کرانچار در نشست مطبوعاتی بعد از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس در گفتگو با خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار داشت: من فکر می کنم همه بازی بسیار خوبی را دیدند و بازیکنان دو تیم تمام تلاش خود را به کار گرفتند که در این مسابقه به پیروزی برسند ولی ما از موقعیتهای خود استفاده نکردیم و نتوانستیم تاکتیکهای خودرا به خوبی به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد: اگر چه پرسپولیس با کسب تساوی مقابل سپاهان کار ما را برای رسیدن به قهرمانی سخت کرد اما ما هنوز هم برای رسیدن به قهرمانی شانس داریم و بهترین موقعیت را برای قهرمانی در لیگ ایران از آن خود کردیم.

سرمربی سپاهان در مورد مهاجمان تیمش بیان داشت برونوسزار و سید صالحی دو مهاجم ما از شانسهای برای رسیدن به گل استفاده نکردند و باید بگویم پرسپولیس در رویارویی با بازیکنان خط هجومی ما خیلی خوب ظاهر شد.

وی گفت: ما اگر در میانه های میدان دو بازیکن همچون نویدکیا داشتیم در میانه میدان بهتر عمل می کردیم اما فراموش نکنید که در بازی امروز شانس هم با ما یار نبود.

کرانچار در مورد بازیهای آینده تیمش برای رسیدن به قهرمانی بیان داشت: به هرحال تیم ما بازیهای سختی را دارد و تیمهایی که مقابل سپاهان بازی می کنند با این انگیزه به میدان می آیند که سپاهان قهرمان ایران است.

وی اضافه کرد: مطمئن باشید که ما به دنبال این هستیم که با انگیزه های خود برای سومین بار قهرمان شویم و مطمئن باشید تمرکز خود را روی قهرمانی معطوف می کنیم و به حواشی کاری نداریم.