به گزارش افکارنیوز،
باشگاه فولادخوزستان بیانیه‌ای در مورد آرای صادره فیفا و مسدود شدن سه پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه صادر کرد.
اخبار ورزشی- در متن این بیانیه آمده است:
«باشگاه فولاد خوزستان جهت شفاف‌سازی و تنویر اذهان عمومی درباره پروسه قضایی پرونده دو بازیکن برزیلی خود و آرای صادره از سوی اتاق حل اختلاف فیفا مبنی بر بسته شدن سه پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه، به اطلاع می‌رساند:

در پرونده بازیکن Vinicius Silva Soares، وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولاد خوزستان، درخواست مبلغ ۳۳۰.۰۰۰ (سیصد و سی هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که بعد از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا، با دفاعیات صورت گرفته، در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ (یکصدو پنجاه هزار دلار) که صرفاً اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است، محکوم گردید.

در پرونده بازیکن Vinicius Lopes Laurindo، وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولاد خوزستان، درخواست مبلغ ۷۵۰.۰۰۰ (هفتصد و پنجاه هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که بعد از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا، با دفاعیات صورت گرفته، در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۰.۰۰۰ (هشتاد هزار دلار) که صرفاً بخشی از اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است، محکوم گردید.

ضمناً در آرای صادره از سوی فیفا قید شده که بعد از پرداخت مبالغ فوق، محرومیت ثبت قرارداد جدید (پنجره نقل و انتقالات) بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان برداشته خواهد شد.

در تصاویر پیوست متن درخواست وکلای بازیکنان از باشگاه فولاد خوزستان نیز آورده شده است. در مجموع از درخواست ۱.۰۸۰.۰۰۰ (یک میلیون و هشتاد هزار دلاری) وکلای بازیکنان، باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت مبلغ ۲۳۰.۰۰۰ (دویست و سی هزار دلار) که صرفاً بخشی از اصل مبلغ قرارداد بازیکنان با باشگاه فولاد بوده است به انضمام هزینه دیرکرد محکوم شده است و این باشگاه در حال آماده‌سازی مراحل پرداخت مبالغ به بازیکنان و بازشدن پنجره نقل‌وانتقالاتی خود می‌باشد».