به گزارش افکارنیوز،

بهنام برزای در مورد شرایط تیم گل‌گهر سیرجان گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است2-3 هفته است که تمرینات را شروع کردیم، بدنسازی خیلی سختی داشتیم، کل تیم اکنون آماده است.

اخبار ورزشی- برزای در مورد اینکه در روزهای اول اعلام شد که تیم شما چندین بازیکن کرونایی دارد، اظهار داشت: تیم ما بهترین تست ممکن کرونا را گرفت هر کدام از این تست‌ها 700 تا 800 هزار تومان هزینه داشت. 5-6 بازیکن تست کرونای‌شان مثبت اعلام شد اما خوشبختانه در تست بعدی که یک هفته بعد از آن انجام شد پاسخ آنها منفی بود. این بازیکنان از جمع جدا شده بودند و اکنون همه در کنار هم تمرین می‌کنیم.

بازیکن گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: در 3-4 بازی آخر تیم ما خیلی خوب بازی کرد و خوب نتیجه گرفت. 3 مساوی و 3 برد کسب کردیم. تیم ما در شرایط خیلی خوبی بود که بحث کرونا پیش آمد و لیگ تعطیل شد. 100درصد ما در لیگ برتر می‌مانیم. با سرمربی خوب و بازیکنان خوبی که داریم حتماً در لیگ برتر ماندگار خواهیم شد.

برزای در مورد طلبش از استقلال گفت: باشگاه استقلال به من بدهکار بود که قرار بود مبلغی به من بپردازد که هنوز پولی به من نداده‌اند. من شکایتی از استقلال نکرده‌ام. مدیر برنامه‌ام با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کرده و ان‌شاءالله این مسئله خیلی دوستانه حل شود. 

وی در مورد اینکه با بازیکنان استقلال در ارتباط هست یا نه، گفت: بله، با اکثر بازیکنان این تیم در ارتباط هستم.