به گزارش افکارنیوز،

بوژیدار رادوشویچ  درباره وضعیتش و اینکه گفته می‌شود او گلر شماره یک فصل بعد پرسپولیس خواهد بود، گفت: زمان زیادی بود که منتظر این اتفاق بودم. بسیار خرسندم که مربی دروازه‌بانان مرا به‌عنوان گلر شماره یک انتخاب کرد. مهمترین چیز در زندگی یک فوتبالیست این است که مربی اش او را قبول داشته باشد. چیز زیادی نمی‌گویم، ولی چهار سالی که برای این اتفاق انتظار کشیدم، گویای همه چیز است و نشان می‌دهد که چقدر اشتیاق دارم. خیلی خوشحالم که شانس به من روی آورده است و می‌توانم در باشگاهی مثل پرسپولیس گلر اول باشم.

اخبار ورزشی- وی درباره مشکلات مالی و عدم دریافت مطالباتش در گذشته تصریح کرد: این موضوع بعضی وقت‌ها خسته‌کننده بود، ولی در حال حاضر شرایط خوب است.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره آمادگی‌اش برای آغاز مسابقات گفت: فکر می‌کنم برای بازی‌ها همه بازیکنان آمادگی بالایی دارند. امیدوارم بتوانیم مسابقات را ادامه دهیم و قهرمان شویم.

رادوشویچ راجع به سابقه حضور در پرسپولیس و ارتباطش با هواداران خاطر نشان کرد: اگر بخواهم راستش را بگویم فکر نمی‌کردم مدت زیادی در ایران بمانم، اما در سال‌های اخیر اتفاقاتی خوشحال‌کننده رخ داد. من و خانواده‌ام در ایران خوشحال هستیم و این یک مسئله مهم است. از اینکه در ایران هستم، لذت می‌برم و هواداران مرا متقاعد کردند که در ایران بمانم.