به گزارش افکارنیوز،

مهدی تاج با حضور در برنامه فوتبال برتر این هفته درباره قرارداد جنجالی و پر حرف و حدیث با مارک ویلموتس صحبت کرد و پاسخگوی ابهامات و سوالات مجری برنامه شد و در برخی جاها تنش بر این فضا حاکم شد.

اخبار ورزشی- در بخش پایانی برنامه طبق اعلام قبلی قرار بود سوالاتی که مردم در اینستاگرام برنامه فرستاده بودند مطرح شود و رئیس سابق فدراسیون فوتبال پاسخگوی سوالات باشد. اما روند برنامه و ناراحتی تاج از سوالات میثاقی باعث شد که پای عادل فردوسی پور وسط بیاید و تاج با کنایه به مجری برنامه از پاسخگویی طفره برود. تاج در طرح سوالات مردمی هم تشکیک وارد نمود و به نوعی از پاسخگویی شانه خالی کرد.

از مهدی تاج که در صحبت های خود مردم را ولی نعمت می داند و پاسخ به سوالات آن ها را تکلیف می داند، انتظار می رفت با سابقه طولانی مدیریت در بخش های مختلف فوتبال چه در بعد باشگاهی و چه فدراسیون و یا سازمان لیگ با کمی تأمل و صبوری حداقل سوالات را می‌شنید و سپس اگر علاقه ای به پاسخگویی نداشت در آن صورت نسبت به صحت سوالات اظهار تردید می‌کرد!

البته در این برنامه سوالات زیادی می توانست مطرح شود و نشد و تاج در برخی موارد با ابهام و بعضا اشتباه درباره این قرارداد جنجالی صحبت کرد و البته با این رفتار خارج از عرف خود به نوعی نشان دادکه درباره این موضوع چقدر تحت فشار است.

فیلم این بخش از برنامه را در ادامه ببینید: