به گزارش افکارنیوز،

شرکت تجاری ایران و هلند در نامه‌ای که امروز در رسانه‌ها منتشر شد مدعی شد که برگزاری اردو و انجام دو مسابقه در هلند و یک بازی در بلژیک از سوی این شرکت طراحی و برنامه ریزی شده بود اما محمد رسایی سرپرست وقت تیم المپیک این مساله را تکذیب می‌کند.

اخبار ورزشی- رسایی گفت: آن زمان حبیب کاشانی مدیر تیم امید بود و اصلا بحث این شرکت ایرانی و هلندی مطرح نبود. ما از طریق امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه‌های علیرضا جهانبخش در کشور هلند کمپی را هماهنگ کردیم تا در این کمپ دو بازی دوستانه انجام بدهیم و یک مسابقه تدارکاتی هم در بلژیک برگزار کنیم. 

وی افزود: آن زمان از طریق سفارت آمان ویزای شینگن دریافت کردیم و از آلمان راهی هلند شدیم و دو بازی دوستانه در این کشور و یک بازی هم در بلژیک انجام دادیم. از سویی دیگر به دلیل اینکه تحریم‌های ظالمانه علیه ایران آن زمان هم برقرار بود پول کمپ را سفارت ایران در هلند پرداخت کرد و ما سپس معادل ریالی آن را به سفارت پرداخت کردیم.

رسایی تصریح کرد: اصلا چنین شرکتی را نمی‌شناسم و نمی‌دانم چرا اکنون این مباحث مطرح شده که اردوی تیم المپیک ایران را این شرکت طراحی و برنامه ریزی کرده است.