به گزارش افکارنیوز،

رادنی دیدار مدیر رسانه‌ای این تیم با بیان اینکه دومین مرحله تست کرونا تمامی اعضای کادرفنی، اجرایی و اداری و بازیکنان سپیدرود خوشبختانه منفی شده است، اظهار داشت: تست پی سی آر ظهر روز شنبه در محل دفتر سپیدرود از حدود ۷۰ نفر از اعضای باشگاه صورت گرفت.

اخبار ورزشی- مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود با اعلام اینکه به جز این تست برخی از اعضای تیم به تشخیص کادرپزشکی باشگاه برای بار دوم آزمایش خون هم دادند ابراز داشت: آزمایش‌های گرفته شده توسط آزمایشگاه مرجع وزارت بهداشت صورت گرفته و اعتبار کیت‌های آزمایشگاهی در بالاترین استاندارد قرار داد.

وی با بیان اینکه علاوه بر آزمایش‌های ذکر شده کادر پزشکی سپیدرود اقدام به گرفتن شرح حال، سنجش دمای بدن و تست اکسیژن خون از اعضای باشگاه نیز کردند، گفت: این تست‌ها با حضور نماینده و افسر ویژه هیات پزشکی ورزشی استان گیلان انجام شد.

مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت وضعیت تیم را از لحاظ شروع دوباره تمرینات مناسب دانست و خاطر نشان کرد: از هفته گذشته تمرینات سپیدرود زیر نظر نادر دست نشان آغاز شد و در ابتدا بازیکنان تمرینات بدنسازی را در سالن برگزار کردند و در بعضی از روزها این تمرینات در دو نوبت صبح و عصر به صورت فشرده برگزار شد.

دیدار با اعلام آغاز تمرینات تاکتیکی از ابتدای هفته توسط کادرفنی سپیدرود اظهار داشت: به دلیل مصنوعی بودن چمن سردارجنگل و ممانعت از آسیب دیدگی بازیکنان که برای سومین مرتبه در طول یک فصل مجبور به بدنسازی شده اند به تشخیص سرمربی سپیدرود تمرینات تا آنجایی که امکان پذیر باشد در زمین‌های چمن طبیعی پیگیری می‌شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت از انجام نخستین بازی تدارکاتی سپیدرود در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: پس از سه ماه و نیم بازیکنان سپیدرود در یک مسابقه تمرینی برابر شهرداری آستارا به میدان می‌روند و آخرین بازی سپیدرود مربوط به ۹ اسفند برابر آرمان گهر در رشت بود که منجر به برتری سپیدرود شده بود.

دیدار تغییرات پی در پی برنامه مسابقات لیگ دسته اول را موجب سردرگمی کادرفنی و مدیریت باشگاه عنوان کرد و افزود: بازی عقب افتاده ما در برابر تیم سرخپوشان (هوادار) از ۳۰ خرداد به پنجم تیرماه تغییر داده شد و بر همین اساس هم هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول به جای چهارم تیرماه در روز ۱۰ تیرماه آغاز می‌شود.