به گزارش افکارنیوز،

پندار توفیقی در ارتباط با انتشار خبری مبنی بر اینکه بویان نایدونف، هافبک مقدونیه‌ای پیشین تیم فوتبال استقلال اعلام کرده که توفیقی پاسخ تلفن‌هایش را نمی‌داده و نتوانسته مسالمت‌آمیز قرارداد خود را فسخ کند، اظهار داشت: بویان با اصرار شفر جذب شد و آن دوران من بیمار بودم و اصلا در عکسی که در زمان قرارداد او گرفته شده، حاضر نیستم.

اخبار ورزشی - وی در ادامه در خصوص جذب بویان تصریح کرد: وقتی سرمربی تیم اصرار به جذب یک بازیکن می‌کند باشگاه آن بازیکن را به خدمت می‌گیرد. در آن زمان هم شفر ، بویان را می‌خواست و استقلال مجبور بود او را جذب کند. کسانی که به دروغ گفته‌اند بویان در مورد مسائل مالی‌اش با تماس گرفته و چون من پاسخ ندادم، شکایت کرده است، بگویند که مگر من مدیرعامل یا معاون اقتصادی باشگاه بودم؟

معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال پیرامون مسئولیت خود در ارتباط با پرونده بویان گفت: من معاون ورزشی باشگاه بودم، چرا بویان باید برای مسائل مالی به من زنگ می‌زده؟ مسوول اقتصادی در زمان عقد قرارداد با بویان، ملکی بود و مدیرعامل هم افتخاری و در زمان رفتن او هم مدیرعامل فتحی بود؛ بنابراین در مورد شکایت بویان از استقلال، این آقایان باید توضیح بدهند.

توفیقی در مورد عملکرد خود در دوران حضور در استقلال، گفت: قرارداد‌هایی که من بستم بازیکنان اصلی ترکیب فعلی استقلال را تشکیل می‌دهند و آنهایی هم که رفتند درآمدزایی زیادی برای باشگاه داشت. فروش الهیار صیادمنش ، مجید حسینی و تیام درآمد زیادی را نصیب استقلال کرد. ضمن اینکه من با مهدی قائدی ، حسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، روزبه چشمی، شاهین طاهرخانی و میلاد زکی‌پور، فرشید اسماعیلی و ... قرارداد بستم که همگی ستاره‌های فعلی استقلال هستند.

وی در پایان در دفاع از بازیکنانی که در زمان حضور در استقلال، جذب کرد، خاطرنشان کرد: مهدی قائدی گزینه آقای گلی لیگ، حسین حسینی دروازه‌بان اول، وریا غفوری کاپیتان و سایر بازیکنانی هم که من گرفتم الان جزو تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال هستم. یک معاون ورزشی دیگر چه کاری باید برای باشگاه انجام می‌داد؟ هنوز بعد از ٢ سال از رفتن من باشگاه از بازیکنانی که من جذب کرده‌ام استفاده می‌کند. جذب تیام ، جپاروف شاهکار نقل و انتقالات بوده است که همگی توسط من انجام شده است. هدف دشمنان و باجگیران از انتشار اخبار کذب بر علیه خادمین باشگاه، کاملا روشن است.