به گزارش افکارنیوز،

در روزهای ابتدایی که قرار شد مسابقات لیگ برتر از سرگرفته شود برخی باشگاه‌ها مدام ادعا می‌کردند که شماری از بازیکنان آنها مبتلا به کرونا شده‌اند و تست‌هایشان مثبت اعلام شده است. این ادعاها آنقدر گاهی عجیب به نظر می‌رسید که حتی سوژه کاریکاتوریست‌ها هم شد و پزشکی خطاب به بازیکنان تیم می‌گفت کدام یکی از شما دوست دارید امروز تست کرونایتان مثبت اعلام شود! در نهایت یکباره شاهد منفی شدن تست بازیکنان کرونایی در برخی تیم‌های لیگ برتر بودیم.

اخبار ورزشی- اکنون به نظر می‌رسد این شرایط به لیگ یک رسیده و برخی باشگاه‌ها مدام از آمار زیاد مبتلایان بازیکنان‌شان به کرونا صحبت می‌کنند. این درحالی است که ظاهرا این ادعاها بی ارتباط با شرایط ویژه برگزاری مسابقات لیگ یک نیست.

قرار است مسابقات لیگ دسته اول در زیر نور برگزار شود و باشگاه‌ها مکلف به تجهیز ورزشگاه‌های خانگی‌شان شده‌اند تا مسابقات در گرمای تابستان در شب و هوای خنک‌تر برگزار شود. این شرایط برای برخی باشگاه‌ها خوشایند نیست و در تلاش هستند به هر شکلی که ممکن است در راه از سرگیری مسابقات سنگ‌اندازی کنند.

در روزهای آینده مشخص خواهد شد که آیا واقعا آمار بازیکنان کرونایی در لیگ یک افزایش یافته یا شاهد کرونا نمایی برخی تیم‌ها هستیم تیم‌هایی که خیلی تمایلی به شروع مسابقات لیگ یک ندارند.