به گزارش افکارنیوز،

با وجود اینکه بشار رسن و بوژیدار رادوشویچ، دو بازیکن خارجی تیم فوتبال پرسپولیس موفق شدند خود را به ایران برسانند تا در تمرینات گروهی تیم‌شان شرکت کنند، کریستین اوساگونا، مهاجم نیجریه‌ای سرخپوشان به دلیل محدودیت‌های پروازی هنوز موفق نشده از کشورش خارج شود و به ایران بازگردد.

اخبار ورزشی- کریستیناوساگونا درباره آخرین وضعیت بازگشتش به ایران و وضعیت این روز‌های خود صحبت‌هایی انجام داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

*چرا هنوز موفق نشدی به ایران بازگردی؟

من برای بازگشت کاملا آماده و فقط منتظر تهیه بلیت از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس هستم. مطمئنا هر زمان که باشگاه شرایط را برای حضورم در ایران فراهم کند من سریعا بازمی‌گردم.

وضعیت فعلی من کاملا شبیه به پاتوسی (هافبک تیم فولاد) است. ما در کشورمان در قاره آفریقا قرنطینه هستیم و به دلیل نبود پرواز مستقیم به سمت قطر یا امارات نمی‌توانیم به سمت ایران حرکت کنیم. از طریق اروپا هم نمی‌شود این کار را انجام داد، چون آنها هم سخت‌گیری شدید و مسافران را قرنطینه می‌کنند.

*با مدیران باشگاه در ارتباط هستی؟

من کاملا با باشگاه هماهنگ هستم و فقط منتظرم تا مسئله پروازم حل شود.

*بشار و رادوشویچ موفق شدند به ایران بازگردند و بخشی از پول خود را هم گرفتند.

مطمئنا من هم مثل رادو و بشار دوست دارم به ایران بازگردم و به پولم برسم، چون واقعا به این مبلغ نیاز دارم، اما فعلا کاری از دست من ساخته نیست.

*ما شنیده‌ایم در قراردادت بندی وجود دارد مبنی بر اینکه اگر ۱۰ جلسه غیرموجه در تمرین حضور پیدا نکنی باشگاه می‌تواند یکطرفه قرارداد را فسخ کند. این درست است؟

خیر به هیچ عنوان. از طرفی، غیبت من که غیرموجه محسوب نمی‌شود. من یک ماه و نیم است که منتظر باشگاه هستم تا تدارک سفرم به ایران را فراهم کنند. غیر از بحث مالی واقعا دلم برای بازیکنان و کادرفنی تیم و در کل فوتبال تنگ شده است.

*وضعیت آمادگی بدنی‌ات چطور است؟

خداراشکر شرایط خوبی دارم. در این مدت کاملا با باشگاه و کادرفنی هماهنگ بودم و طبق برنامه تمرینات را منظم انجام می‌دادم. البته تمرینات گروهی چیز دیگری است و مطمئنا در روند آماده‌سازی بازیکن تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل من برای حضور در تمرینات پرسپولیس لحظه‌شماری می‌کنم.