به گزارش افکارنیوز،

محمد جواهری در خصوص صحبت‌های قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی مبنی بر پرداخت پول مارک ویلموتس ، توسط شرکت معدنی - صنعتی  گل‌گهر سیرجان به  فدراسیون فوتبال  اظهار داشت: این صحبت‌ها توسط ملارحمان مدیرعامل شرکت گل‌گهر که عضو هیئت مدیره هم است تکذیب شد. ما قویا اعلام می‌کنیم پرداختی به فدراسیون فوتبال در ماجرای ویلموتس نداشتیم و این صحبت‌ها کذب است.

اخبار ورزشی- مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان در خصوص شرایط این تیم، گفت: از زمانی که آزمایش کرونا گرفتیم بین هشت تا ۱۰ روز تمرینات را تعطیل و بازیکنانی که جواب آزمایش مثبت داشتند را قرنطینه کردیم تا در تمرینات گروهی حضور نداشته باشند. به همین دلیل از باقی تیم‌ها کمی عقب هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر بازیکنی که مبتلا به کرونا باشد در تیم نداریم و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و با همه نفرات در حال تمرین هستیم. ما از باقی تیم‌ها عقب افتادیم، اما با تعویق لیگ برتر از چهار به هشت تیرماه سعی می‌کنیم از این فرصت استفاده کنیم تا به فرم ایده‌آل برسیم.

جواهری در خصوص اینکه این تیم در لیگ برتر می‌ماند یا خیر خاطرنشان کرد: قطعا با تلاش بازیکنان و کادرفنی در لیگ برتر می‌مانیم.