به گزارش افکارنیوز،

علی کفاشیان در مورد بازگشت دوباره اش به فدراسیون فوتبال و هجمه هایی که علیه او وجود دارد، اظهار داشت: فعلا به عنوان نایب رئیس بازگشتم. در واقع، همان سمتی که داشتم. برای کمک به فوتبال بازگشته ام و در مورد هجمه ها چیزی نمی دانم. نمی دانم چرا خبرنگاران روی من حساس هستند. 

اخبار ورزشی- وی در خصوص اینکه گفته می شود به دلیل غیبت یک سال و نیمه در فدراسیون بازگشت او قانونی نیست، عنوان کرد: غیبت نداشتم بلکه اردیبهشت سال گذشته 4 سال حضورم به عنوان نایب رئیس آسیا تمام شد و آقای تاج به جای من خودش را معرفی کرد. قصد حضور در جلسات هیات رئیسه را داشتم که حکم محرومیت برایم صادر شد. وقتی هم محرومیت در کار باشد، کسی برایم دعوتنامه نمی فرستد تا در جلسات شرکت کنم. حالا محرومیتم تمام شده و می توانم به سمت خودم بازگردم. 

کفاشیان در این باره که کاهش محرومیت او چگونه صورت گرفته درحالی که تکلیف پول های ناپدید شده مشخص نیست و اگر این محرومیت اشتباه بوده چرا از ابتدا این اتفاق برایش رخ داده، گفت: همه چیز به مرور زمان مشخص می شود. در حال جمع آوری مدارکی هستیم تا مشخص شود جریان چیست. البته در حکم استیناف که از کاهش محرومیت بنده خبر می دهد، مسائل آمده است. در هر صورت قصد من کمک به فوتبال است. 

نایب رئیس فدراسیون در ارتباط با اینکه آیا قصد دارد به عنوان سرپرستی برسد، خاظر نشان کرد: من فعلا نایب رئیس هستم و معلوم نیست در آینده چه اتفاقی رخ دهد.