به گزارش افکارنیوز،

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال  درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت و اختلافاتی که میان کادر فنی و کادر پزشکی استقلال رخ داده بود،‌ اظهار کرد:‌ در هر خانواده‌ای اختلاف نظر وجود دارد و اگر این مساله وجود نداشته باشد، پیشرفتی وجود ندارد. باید چنین اتفاقاتی در یک شرایط آرام و خوب مورد بررسی قرار بگیرد.

اخبار ورزشی- او درباره مصدومیت بازیکنان استقلال که در چند وقت اخیر افزایش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد:‌ مصدومیت در طول تاریخ در هر ورزشکاری وجود دارد و حتی در شطرنج هم این مساله وجود دارد. شرایط مصدومیت این روزهای استقلال مثل پاره کردن رباط خیلی بدشانسی است و تحت یک شرایط خاص اتفاق می‌افتد.

فریبا افزود: هنگامی که روی بازیکن فشار می‌آورند، نباید بدن ضعیف شود. در این مساله باید تیم‌های دیگر را هم بررسی کرد. دوست ندارم این نظر را بدهم اما وقتی مسابقات شروع شود، مصدومیت‌ها بسیار زیاد خواهد شد چون تعطیلی مسابقات، زمان بدنسازی بازیکنان و این که بازیکنان خوب تمرین نکردند، موجب می‌شود این آمار بالا برود. امیدوارم این اتفاق نیفتد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد:‌ شما تیم‌های خارجی را نگاه  کنید، در اکثر تیم‌ها آمار مصدوم‌ها بالا رفته است. من اخیرا که به مسابقات اروپایی نگاه کردم، شاید آلمان خیلی تفاوت نداشت اما در اسپانیا کیفیت بسیار پایین بود. به نظر من در چند هفته اول شرایط به این شکل است و در ایران هم اگر قرار باشد مسابقات شروع شود، با گذشت چند هفته شرایط به حالت سابق بازمی‌گردد.

او درباره تقابل استقلال با فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: من از استقلال امروز خبر ندارم و نتوانستیم سر تمرین برویم اما مشخص است که تیم‌ها شرایط‌شان مثل هم است و نتایج بازی به شرایط مسابقه برمی‌گردد. کار مقابل فولاد سخت است و این تیم ریشه‌دار است و سابقه قهرمانی دارد و در تیم‌های پایه‌اش برنامه‌ریزی خوبی دارد. از وقتی آقای نکونام به این تیم رفته شرایط فولاد بهتر شده است و امیدوارم که استقلال با مجموع این شرایط بتواند عملکرد خوبی از خودش ارائه دهد.