به گزارش افکارنیوز،

محسن کاوه  در مورد اعلام تقویم جدید اتحادیه جهانی کشتی اظهار داشت: اتحادیه جهانی در تقویم جدید به نوعی زمان تقریبی در مورد مسابقات داده چون در حال حاضر وضعیت فوق العاده بر جهان حکمفرماست. همه چیز منوط به این است که شرایط کرونا در کشورهای مختلف چطور باشد. فکر می‌کنم کاری که اتحادیه جهانی می‌کند این است که برنامه‌هایش را بدهد تا اگر شرایط مساعد شد، بتواند طبق آن مسابقاتش را برگزار کند.

اخبار ورزشی- وی در مورد اینکه آیا برنامه‌های فدراسیون کشتی با تقویم جدید اتحادیه جهانی هماهنگی دارد یا نه، تاکید کرد: شرایط ما ویژه‌تر است. حقیقت این است که اصلا در باشگاه‌ها مجوز تمرین نداریم و طبق اطلاعاتی که داریم و با بچه‌ها در تماس هستیم، به سختی از سالن‌های کشتی استفاده می‌کنند آن هم در شرایط خاصِ دو به دو و با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و طبق پروتکل های بهداشتی و شرایط تمرینات خیلی سخت است. کاری هم از دست کسی برنمی‌آید. اینطور نیست که ما می‌توانستیم شرایطی را مهیا کنیم و نکرده باشیم. تا جایی که توانستیم صحبت کنیم، این کار را انجام داده‌ایم، در بحث تمرینی نیاز به رعایت خیلی مسائل است تا خدای ناکرده هیچ‌کدام از بچه ها به این بیماری مبتلا نشوند.

مدیر تیم‌های ملی آزاد افزود: حتما باید تمهیداتی در نظر بگیریم تا بتوانیم در مسابقاتی که در تقویم اتحادیه جهانی پیشنهاد شده شرکت کنیم. برنامه کلی را اتحادیه می‌دهد، ما هم در کنارش برنامه داخلی داریم و البته پیش از آن باید ببینیم شرایط خودمان به چه شکل پیش می‌رود. چیزی که فعلا ما با آن مواجه هستیم، این است که مجوز حضور در سالن را نداریم. باید همه اینها را بسنجیم و حتما در این باره جلساتی خواهیم داشت تا بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشیم.