به گزارش افکارنیوز،

در هفته‌های اخیر، بارها رسانه‌ها از حضور «لروی سانه»‌ در تیم فصل آینده بایرن مونیخ خبرداده اند. نام این بازیکن از تابستان گذشته با انتقال به تیم مونیخی پیوند خورده است. 

اخبار ورزشی- فوروارد 24 ساله از تمدید قرارداد با منچسترسیتی خودداری کرده و این موضوع نیز توسط پپ گواردیولا، سرمربی تیم نیز تایید شده است.

اولیور کان، دروازه بان و کاپیتان پیشین بایرن و عضو کنونی هیات مدیره مونیخی‌ها از پاسخ‌دادن درباره احتمال خرید سانه طفره رفت.او قبلا نیز در مصاحبه‌ با رسانه‌ها از صحبت کردن در مورد خرید گلزن 4 سال گذشته سیتیزن‌ها خودداری کرده بود.

وی در مصاحبه با ZDF گفت: لروی هنوز یک سال دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارد. بیش از این درباره او نمی توان چیزی دیگر گفت. اگر موفق به خرید بازیکن شویم،‌ می‌توانیم درباره‌ خرید انجام گرفته صجبت کنیم.

به اعتقاد این چهره 51 ساله، تیم‌های اروپایی هم اکنون به خاطر کرونا، با بحران‌های اقتصادی مواجه هستند و پیش از خرید بازیکن، برای حل این چالش‌ها باید چاره اندیشی کنند.

کان گفت: باید با احتیاط برای آینده برنامه‌ریزی کرد. چرا که بحران کرونا ممکن است تا فصل بعد گسترش یابد و همین،‌لطمات زیادی را به باشگاه‌ها وارد کند.