به گزارش افکارنیوز،

دیدار دو تیم گل‌گهر و استقلال که در آخرین هفته لیگ برتر پیش از تعطیلات کرونایی برگزار شد، حواشی را به همراه داشت که در نهایت باعث اخراج یکی از مربیان گل‌گهر توسط داور شد.

اخبار ورزشی- بر اساس تصاویر و فیلم‌های موجود، مربی کارت قرمز گرفته گل‌گهر، رضا مرتضی زاده است اما در اسامی محرومان هفته بیست و دوم که توسط سازمان لیگ منتشر شده، نام سعیداخباری یکی از دستیاران مجیدجلالی دیده می‌شود.

حیدرافسری مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر در این خصوص به خبرنگار ورزشی فارس گفت: مربی اخراج شده ما در بازی با استقلال، رضا مرتضی زاده است. اما نام سعیداخباری به اشتباه در لیست محرومان هفته بیست و دوم قرار گرفته است چون در گزارش داور نام اخباری ثبت شده است. ما در این خصوص با سازمان لیگ صحبت کردیم اما به ما اعلام کردند که این مساله باید از طرف دپارتمان داوری به آن‌ها اعلام شود. فردا نامه رسمی به فدراسیون می‌زنیم و این موضوع را به اطلاع مسئولان مربوطه می‌رسانیم و سعی می‌کنیم این اشتباه برطرف شود.

گفتنی است بر اساس اعلام سازمان لیگ، علاوه بر سعیداخباری، په‌په لوسادا مربی اسپانیایی گل‌گهر و مهدی سالاری دیگر مربی این تیم غایبان بازی فردا مقابل سپاهان خواهند بود.