به گزارش افکارنیوز،

یکی از خبرهای تلخ و نگران کننده از سوی یحیی گل محمدی در پایان دیدار مقابل پیکان که با برد شیرینی برای سرخ‌ها همراه بود، مصدومیت وحید امیری است.

اخبار ورزشی- وینگر ملی‌پوش پرسپولیس که در این بازی به دلیل غیبت اوساگوآنا در خط حمله حضور یافته بود و به عنوان زوج علی علیپور به دنبال راهی برای باز کردن دروازه پیکان بود، در دقیقه 37 با اشاره انگشتانش خبری نگران کننده برای نیمکت تیمش و خصوصا یحیی گل محمدی داشت.

چرخش انگشتان وحید امیری به دور یکدیگر به نشانه درخواست برای تعویض هرچند شوک بزرگی در آن لحظه به نیمکت تیم و یحیی گل محمدی وارد کرد اما در ادامه با درخشش بازیکن جانشین همه چیز به سمت فراموشی پیش می‌رفت. مهدی عبدی که فرصت مناسبی برای حضور در ترکیب به دست آورده بود، با دو گلی که زد باعث شد تا نگاه‌ها از مصدومیت امیری به سمت درخشش او بچرخد. اما در رختکن همه چیز متفاوت بود؛ گل محمدی که بلافاصله با حضور در رختکن و حلقه شادی شاگردانش به دنبال پزشک تیم و بررسی وضعیت وحید امیری بود، با اظهارنظر اولیه ناامید کننده ای از سوی او مواجه شد.

طبق نظر ابتدایی کادرپزشکی پرسپولیس این بازیکن با پارگی همسترینگ مواجه شده است و اینکه شدت مصدومیت به چه اندازه باشد فردا و بعد از آزمایشات و عکسبرداری مشخص خواهد شد. با این حال طبق نظر اولیه این بازیکن بین چهار تا پنج هفته قادر به همراهی تیمش نخواهد بود و باید دید میزان پارگی همسترینگ و دوران فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی او به چه شکل پیش خواهد رفت و یحیی که به تازگی محمد انصاری را به دلیل مصدومیت طولانی مدت از دست داده، تا چه مدت وحید امیری نیز از دسترس او خارج خواهد بود.