به گزارش افکارنیوز،

میثم بائو در ارتباط با شرایط کنونی تیم فوتبال  استقلال اظهار داشت: هنوز برای قضاوت فرهاد مجیدی سخت است چون او بازی‌های زیادی را روی نیمکت نشسته است. علاوه بر این در حال حاضر در شرایط خاصی هستیم و بازی‌ها چهار ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل بود و این اتفاق در وضعیت تیم‌ها خیلی تاثیرگذار است.

اخبار ورزشی- وی در ادامه در خصوص ناکامی استقلال در بازی‌های اخیر این تیم، افزود: این موضوع را هم در نظر بگیرید که استقلال به هوادارانش وابسته است و بازی‌های بدون تماشاگر به این تیم ضربه می‌زند. شاید اگر در دیدار مقابل سایپا، استقلال از حمایت هوادارانش برخوردار بود، پیروز این بازی می‌شد ولی موضوع اینجاست که این مسائل نباید باعث بهانه‌جویی شود.


بیشتر بخوانید:

آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر چه زمانی بود؟

فرهاد مجیدی از استقلال برکنار می شود؟

امیر قلعه نویی دوباره استقلالی می شود؟


هافبک سابق تیم فوتبال استقلال درباره مقایسه شرایط کنونی این تیم با زمانی که او در استقلال بازی می‌کرد، گفت: استقلال در حال حاضر از زمان ما امکانات خیلی بهتر دارد و مشکل زمین تمرین آن هم که حل شد. در زمان ما اصلا رختکنی وجود نداشت و ما در ماشین لباس عوض می‌کردیم و جایی نبود که بعد از تمرین دوش بگیریم، اما حالا شرایط خیلی بهتر است.

بائو در مورد عملکرد کادر فنی استقلال، اظهار داشت: کادرفنی باید مسئولیت نتایج را برعهده بگیرد و اینکه مثلا ناکامی‌ها را به گردن وزیر بیندازند، درست نیست. عملکرد ضعیف در زمین بازی چه ارتباطی به وزیر ورزش دارد؟

وی در پایان درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس ، رقب سنتی آبی‌پوشان، خاطرنشان کرد: به نظرم دلیل اینکه پرسپولیس در آستانه کسب چهارمین قهرمانی متوالی است، لزوما به قدرت این تیم برنمی‌گردد، مگر پرسپولیس چند ملی‌پوش دارد؟ دلیل قهرمانی‌های پرسولیس در فصول اخیر این است که رقیب قدرتمندی نداشته و تیم‌هایی مثل استقلال، سپاهان و تراکتور افت کرده‌اند.